из желе я• 12 мая в 00:31
За що поважаєте АБО ні свого чоловіка?
Жерица ночи• 12 мая в 00:38
Поважаю, за постійну допомогу мені і моїм родичам, щоб не трапилось, на нього можна покластися. Не поважаю, за запальний характер, грубість. Накричить і через 10 хвилин забув, а я- ні.
ЗаведУющая• 12 мая в 00:39
Ответ дляЖерица ночи
Ооо,він у вас не Овен часом?
Жерица ночи• 12 мая в 00:40
Ответ дляЗаведУющая
Ооо,він у вас не Овен часом?
Овен я
А він Стрілець.
БезВзяток• 12 мая в 00:41
Поважаю за спокій і стриманість в кризових ситуаціях, це для мене дуже важлива риса, не переношу чоловіків-істериків зі слабкими нервами, аж відраза до них
ЗаведУющая• 12 мая в 00:41
Ответ дляЖерица ночи
Овен я
А він Стрілець.
Дивно,мій Овен,такий,як ваш,пле образи швидко забуває.Не вибачається ніколи,просто ніби й нічого не було.
А я….я пам‘ятаю довгооо.
Перша леді колгоспу• 12 мая в 00:49
Ответ дляЗаведУющая
А я….я пам‘ятаю довгооо.
А ми два Овни з чоловіком 😂
Глубоководная селедка• 12 мая в 01:02
Прожила з ним 20 років і не знала, що він такий відважний. Тепер знаю. І поважаю ще більше
Сижу_и_плачу• 12 мая в 02:03
Поважаю за те, що він розумний.
А не подобається і дратує те, що він стає все більш і більш безпорадним. Для 50 років це зарано.