Агент Пинкертона• 12 мая в 12:35

Скільки Вам потрібно грошей щоб піти з ненависної роботи

Припустимо що Ви не любите свою роботу і працюєте виключно за гроші. Вже набридло в роботі і кар´єрі геть усе. При цьому є власне житло і чоловік, який працює. Діти або дорослі і вже самі заробляють або вже забезпечені освітою і житлом або їх немає - тобто виключаємо дітей з рівняння.
Якого розміру подушка безпеки мінімально повинна бути особисто у Вас щоб спокійно піти з роботи і насолоджуватися життям коли Вам за 40? Ось так, щоб не переживати за майбутнє і у разі чого не пропасти без чоловіка.
Аргументуйте будь ласка свою позицію.
Результат:
вже голосів: 75
20 (26.67%) від 100 000 дол
19 (25.33%) від 500 000 дол
13 (17.33%) від 200 000 дол
7 (9.33%) Буду працювати до останнього
6 (8%) від 50 000 дол
5 (6.67%) від 10 000 дол
5 (6.67%) Інший варіант
Пупс• 12 мая в 12:36
500 тыс долларов? У кого такие суммы? Жены тцкшников?
Кукусик• 12 мая в 12:37
Я вмію просирати будь-яку суму за короткий строк. То ж мені потрібно, щоб гроші текли постійно.
Витворунка• 12 мая в 12:38
Ответ дляКукусик
Аналогично, для меня важен постоянный поток денег)
Точу ляси• 12 мая в 12:38
Ответ дляПупс
У меня мои личные заработанные чуть меньше 500 тыс $. Сама заработала. Муж только дал на старт 50 тыс
Пупс• 12 мая в 12:39
Наставили 🤦🏻‍♀️ богатые, которые бьются за шмотку в секонде и выискивают уценку в АТБ
автор Агент Пинкертона • 12 мая в 12:39
Ответ дляПупс
Ми говоримо про те щоб спокійно піти з роботи і розуміти що у віці за 40 або за 50 вже не вийде повернутися. Тобто це теоретично на подальше життя. Суми там є різні. Просто оберіть будь ласка свій варіант.
сама себе прекрасная• 12 мая в 12:39
Ответ дляПупс
Ну у меня есть такая сумма, разве это много? Не считаю что много, работаю
Пупс• 12 мая в 12:39
Ответ дляТочу ляси
Та и ёжу понятно, что здесь все такие
Пупс• 12 мая в 12:39
Ответ длясама себе прекрасная
Мало, у всех здесь такая сума есть
автор Агент Пинкертона • 12 мая в 12:41
Скажу відверто якби у мене було 500 к - я б не працювала вже завтра.
Спішу - перекидаюсь• 12 мая в 12:41
Немає такої подушки. Пішла. Не те щоб насолоджуюсь життям, грошей багато не буває але краще ніж ненавидіти роботу щодня. Місце роботи можна змінювати, автор.
Садова гойдалка• 12 мая в 12:41
У меня любимая работа
Дрібка щастя• 12 мая в 12:42
Слухайте, коли вже все є, то вистачить пасивного доходу із розрахунку 1000-2000 євро/місяць на себе одну.
А скільки ви плануєте прожити, то уже Вам видніше))
автор Агент Пинкертона • 12 мая в 12:42
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я пробувала. Не допомагає. Я працюю з 18 років без декретів майже. Без перерв. Постійно навчаюся, постійно стрес. Я втомилася.
Спішу - перекидаюсь• 12 мая в 12:42
Ответ дляАгент Пинкертона
Тоді змінюйте ставлення. Ваша проблема не в роботах.
Точу ляси• 12 мая в 12:43
Ответ дляАгент Пинкертона
Это так кажется. Эти 500к если не работать, разлетятся аж бегом. Лично мне на 3 года жизни, привычной. Понятно, если ужиматься то на дольше. Но уже привык к одному уровню жизни и спускаться не хочется
Таракашечка• 12 мая в 12:44
Для психологического комфорта мне нужен 1млн $, мне 35, думаю до конца дней моих я буду спокойно жить. Но мечтать не вредно.
Белая котичка• 12 мая в 12:44
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви пробували сидіти вдома?
автор Агент Пинкертона • 12 мая в 12:44
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я хочу забезпечити собі старість і бути незалежною. Мені цікава думка інших. Дякую, я працювала з психологом щодо роботи. Але все-одно мрію відпочити від цих перегонів. І розумію що можу уже не повернутися у професію.
Українська Мрія• 12 мая в 12:46
Ответ дляТочу ляси
Где вы могли заработать, чем занимались
Пупс• 12 мая в 12:46
Ответ дляТочу ляси
12 млн гривен разлетятся аж бегом? Ну такое. Это вы спали, вам приснилось, рука сама написала..
Бандитка Сью• 12 мая в 12:46
Ответ дляТочу ляси
Одні багачки зібралися) скіко ви на ЗСУ донатите, пані?
Спішу - перекидаюсь• 12 мая в 12:46
Ответ дляУкраїнська Мрія
Где вы могли заработать, чем занимались
На порадниці, фантазером.
автор Агент Пинкертона • 12 мая в 12:47
Ответ дляБелая котичка
Ви пробували сидіти вдома?
За все життя рік зі старшим сином у декреті (але я підробляла) і півроку в новій країні. Найкращі часи :)
Я не просто сиджу дома - спорт, покупки, мандрівки, приготування (я люблю готувати), інші хоббі.
viter33• 12 мая в 12:47
Ответ дляУкраїнська Мрія
Где вы могли заработать, чем занимались
ви як перший день на ’порадниці’
Нагайна• 12 мая в 12:47
Миллион долларов
Спішу - перекидаюсь• 12 мая в 12:48
Ответ дляАгент Пинкертона
Тоб то старість має бути забезпечена, за рахунок молодості, яку ви спускаєте в унітаз щодня, працюючи на роботі яку ненавидите? Я вас правильно розумію? А який в цьому сенс? Синдром відкладеного життя.
Козачка• 12 мая в 12:48
В мене є мої особисті гроші - біля 70 тис доларів ( різні рахунки і валюти). Я не працюю - в серпні буде вже рік. А живу за гроші чоловіка
Поки так мене все влаштовує
Українська Мрія• 12 мая в 12:49
Ответ дляviter33
ви як перший день на ’порадниці’
Если секонд они тут первые в очереди,если миллионы долл,у всех есть,какие то сказки
Затишне кубло• 12 мая в 12:49
15 тис гривень