маминаБубочка• 12 мая 2025
Рпп. Булимия
Можно ли справиться самостоятельно? Нету финансов абсолютно на лечение. И одна из причин, то что сливаю очень много денег на еду, потом переедаю и очищаюсь. Я не знаю, что мне делать. Меня это расстройство каждый день убивает морально да и физически тоже.
Алина-1240• 12 мая 2025
Да. Купить реально вкусной еды разнообразной, без крайностей-вредностей, ну или их уменьшить и кушать более мелкими порциями чаще. Ну или хавать что хаваете , но увеличить физнагрузки
постою_послушаю• 12 мая 2025
Вы же уже пробовали сама остановиться, сами знаете, что не получается.
Выше вам ответили правильно, много денег для лечения не нужно
постою_послушаю• 12 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Да вы прямо доктор с этого видео, где just stop it!
Гербарія сушу• 12 мая 2025
Психиатр в поликлинике бесплатно, выписать АД наш дешевый, искать онлайн группы поддержки. Самому вылезти нереально.
Затишне кубло• 12 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Не понииаю,почему 3 лиловых бабы.
Пищалка• 12 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Вы со своими еженедельными инсультами и тонометрами справиться не можете, а тут булимия.
Невгамовна сила• 12 мая 2025
Ответ дляНайщасливіша
Нет. Психиатр принимает бесплатно, госпитализация бесплатно.
А як визначити що це саме булімія?
Я просто теж можу після того, як обжерлася десь на др чи взагалі весіллі, ще й алкоголь…- піти і ..того. Ну бо потім погано вранці буде. Я хвора? Мені навпаки дико обжертися як свиня, бухлішком залити сидіть страждать…
Карма хамелеона• 12 мая 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А як визначити що це саме булімія?
Знаєте, це як різниця між алокоголізмом і просто випити на свято.
Невгамовна сила• 13 мая 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Так. Але рыгать це в цілому неприродньо - хоч на свято, хоч ні)
Карма хамелеона• 13 мая 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Пити алкоголь по великому рахунку теж нічого хорошого у будь-якій кількості)
У вашому випадку я б почала вважати проблемою, що вже потребує уваги, якщо ви наперед думаєте, що зʼїм ще це, а потім вирву - тобто коли вже наперед плануєте і переїдаєте ціленаправлено з прицілом на очищення. Якщо ж це іноді вже по факту, «ой, щось я переїла, треба трішки позбавитись», то це ще прийнятно. Хоча, зрозуміло, що краще б і так не робити, бо наступний крок ближче, ніж здається
Невгамовна сила• 13 мая 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Та звичайно є проблема. Але не знаю, якось не заважає
Та й я не пвм‘ятаю коли свята були. Друзі переженилися всі давно, вже й порозводилися. Навколо все сумно, нудно..коротше я чекаю весь день коли дитина піде спати на ніч. Уложу, і яяяк навалю собі добрячу тарілку))