Самоучка• 14 мая в 10:42

Психотерапевт или психиатр онлайн для подростка .

Пожалуйста посоветуйте если вам помогли действительно. Дочь режет себе руки , с питанием проблемы . К психологу ходили , но не помог , она разочаровалась . Еще много проблем и я не знаю как справиться. Спасибо заранее
Фиона Шрековна• 14 мая в 10:45
Спаситель наш
https://www.instagram.com/mozgoprav.com.ua?igsh=eW...
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
УжеВотДа• 14 мая в 10:48
Ответ дляФиона Шрековна
Спаситель наш
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Він уже з дітьми працює? Підписана на нього давно. Зверталась по допомогу свого часу. Але він завжди робить акцент, що працює лише з дорослими.
автор Самоучка • 14 мая в 10:53
Може хтось має контакт до Шершкіноі Орини? Десь знайшла , що вона хороший психіатр , але немає контактів .
Стріляний птах• 14 мая в 10:55
Ответ дляСамоучка
В лікарні Павлова
Фиона Шрековна• 14 мая в 10:57
Ответ дляУжеВотДа
Так? Вибачте, я не знала що тільки з дорослими, скільки донечці?
Фиона Шрековна• 14 мая в 10:58
Бідні діти, господи 😭🙏🏻
автор Самоучка • 14 мая в 11:01
Ответ дляФиона Шрековна
16 років , не доросла хіба ще
Птица Говоруша• 14 мая в 11:03
Краще зверніться до лікаря, але не онлайн, можливо потрібна госпіталізація. Не гайте час. Вмовте дитину , підтримуйте її, знайдіть потрібні слова
Фиона Шрековна• 14 мая в 11:11
Ответ дляСамоучка
16 років , не доросла хіба ще
Я думаю вже доросла, можете попитати Олексія, безкоштовно задавши питання у ватсапі
чи бере 16 річних
АсобеннАя• 14 мая в 11:16
Дочка имела проблемы подобные. Сейчас ей намного лучше.
С ней онлайн работали психотерапевт и психиатр. Поищу их контакты.
Гарачий Чокалад• 14 мая в 11:23
Вітаю, я сімейний психолог. Працюю онлайн з підлітками та дорослими. Контакти психотерапевта теж дам при потребі.

Мій контакт в телеграм @psy_v_alena
Джавеліна• 14 мая в 12:10
потрібен психотерапевт
автор Самоучка • 14 мая в 14:38
Ответ дляАсобеннАя
Спасибо большое
АсобеннАя• 14 мая в 14:45
Ответ дляСамоучка
Спасибо большое
Психотерапевт Татьяна Василенко https://k-s.org.ua/branches/team/tetyana-vasylenko...
Подростковый психиатр Оксана Ведь
https://k-s.org.ua/branches/team/oksana-ved/
Скорейшего выздоровления Вашему ребёнку!
автор Самоучка • 14 мая в 19:07
Ответ дляАсобеннАя
Подростковый психиатр Оксана Ведь
Спасибо огромное вам
Попихтю та й годі• 16 мая в 09:31
https://www.instagram.com/supportme_teens/ є безкоштовна підтримка підлітків