Хомо_сапиенс• 14 мая в 20:22
Написала йому
Ой дівчата, останні півроку періодично нила тут з приводу одного мужчини, що я йому до одного місця але так хочеться написати. Мучилась-мучилась, стримувала себе як могла, але все-таки написала. І що? І нічого. Ввічливо відповів, на тому й усе. Дура. Не повторюйте моїх помилок. Всім дякую і гарного дня/вечора 🙂
Хомо_сапиенс
• 14 мая в 20:24
Ответ дляПозаземний розум
Ну так теперь точно знаете, не будете мучаться
Ну так)
Сосиска_Втесте• 14 мая в 20:24
Ви збили оскомину і це ще один доказ того, що це вже остаточно ніякі не стосунки. Заблокувати і все
Я б такое не носила, но продаю• 14 мая в 20:24
Ну закрили цю тему і добе. У вас з ним відносини були? Ото після відносин нема сенсу писати, це факт. Умєрла, так умєрла.
Я б такое не носила, но продаю• 14 мая в 20:25
Ответ дляГотова до другої
Казлина
Та может они не встречались, и он не знал о пристрастиях автора))
Хомо_сапиенс
• 14 мая в 20:26
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
не було навіть відносин. Так, спілкування. Це точно! Не варто нав´язуватись і принижуватись лишній раз, дівчата, хто зараз в такій ситуації - тримайте себе в руках!
Джага Джага• 14 мая в 20:28
Та нафіга ти бєся головою в зачинені двері.Перестань.Не роби дурниць.У всякому разі,якщо ні то ні,живеш далі.
Джага Джага• 14 мая в 20:29
Ответ дляПозаземний розум
Саме розумне слово.
Джага Джага• 14 мая в 20:30
Ответ дляНе боюся осуду
что и следовало доказать
Нічого не потрібно було доказувати чи не доказувати.Підійшла,поговорила чи написала,побачила що діла не буде,пішла далі.Все.
Не боюся осуду• 14 мая в 20:30
Ответ дляДжага Джага
не пишет сам полгода и так все ясно
Джага Джага• 14 мая в 20:31
Ответ дляНе боюся осуду
не пишет сам полгода и так все ясно
Ну да.Але це потрібно пів року,сидіти і чекати.
Не боюся осуду• 14 мая в 20:31
Ответ дляДжага Джага
потому и не надо никого полгода ждать
Гравіцапа• 14 мая в 20:32
Та не гризіть себе. Чий не помилка. Написали, закрили для себе пережовування оцього написати- не- написати. Швидше викинете з голови. Скільки зараз описів отих нарцисів, вони зовсім не заморочуються, захотів і написав, навіть якщо його у відповідь послали, йому плювати, він робить те що він хоче і все. Все буде добре. Навіть з теми видно що ви людина яка думає перед тим як зробити, передбачає наслідки, робить висновки, як у вас може не бути все добре? Це не можливо.
Я б такое не носила, но продаю• 14 мая в 20:32
Ответ дляХомо_сапиенс
Все добре. Воно як хочеться, хуже ніж болить.
В мого двоюрідного брата така історія ось трапилась. Ми служимо удвох, то все на моїх очах . Ну прийшла нова кадровичка, і чуть не сходу давай до нього (брат одружений, 54 роки, їй до 40-43 (.на вигляд, так не знаю)) , і так конкретно, всі вже посміювались. Брат ні в яку, культурно ігнорить, поводу нуль, навіть посмішки нема, як вона поруч, а їй пофіг, короче поки до неї дійшло, мені її аж жалко було.
Джага Джага• 14 мая в 20:34
Ответ дляНе боюся осуду
потому и не надо никого полгода ждать
Повністю з вами погоджуюся.Якщо побачив що дівчина не йде нормально на контакт,пішов далі.Якщо побачила що хлопець не йде на контакт,пішла далі.Не потрібно нікого упрашувати,силою любити не будуть.Воно або є або його немає,часто відразу це все видно.
Не боюся осуду• 14 мая в 20:34
Ответ дляДжага Джага
согласна
Хомо_сапиенс
• 14 мая в 20:35
Ответ дляДжага Джага
Дякую. Просто дуже сильно подобався.
Джага Джага• 14 мая в 20:36
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую. Просто дуже сильно подобався.
Нічого страшного.Переподобається.Час все лікує.Всі ми через це проходили.Ти не одинока, пам´ятай це.Потрібно йти далі.В мене колись коли мені було 16 років,дуже подобалася ождна дівчина,але я щось мявся до неї підходити,типу влюбився і так далі.Потім вона поїхала в інше місто.Я охолов а потім коли приїхала через пів року то сама запропонувала погуляти,я погуляв з нею і виявилося що вона мені не цікава і мені немає з нею навіть про що поговорити,топто мені людина не підходила.А я так стрімився,так хотів...
Плакулька• 14 мая в 20:48
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так)
вы и так все знали
но хотели унизить себя
Плакулька• 14 мая в 20:49
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую. Просто дуже сильно подобався.
Это впервые в жизни мужчина настолько нравился?
Или в 20-й раз?
Или были, кто нравился больше?
Или в 20-й раз?
Или были, кто нравился больше?
Домовенок Кузя• 14 мая в 20:59
Ответ дляХомо_сапиенс
а разве вам не это советовали в ваших темах? вы послушали?
каждая думает, что ее не такой, он другой, он просто боится сам написать первым. а он тем временем прохода не дает другой, и там он абсолютно ничего не боится, горы свернет, если ему надо. а когда не надо, то не надо.
МояХатаЗкраю• 14 мая в 23:37
Ответ дляДжага Джага
А якщо чоловік при зустрічі вже на контакт, але пропозицій на зустріч і інші ініціативи чекає більше від жінки. Цікаво чому так(