Кудряшка Сью• 15 мая в 14:32
Як ви обговорюєте з дитиною правила безпеки в інтернеті?
Що саме розказуєте? Можливо підкажете цікаві ресурси. Дякую
Копуша• 15 мая в 14:38
Просто статью прочитали с дочкой вместе. Ревльный случай в соседнем городке. Про педофила, который работает в младшей школе, а в сети под разными девчачьими именами ’ заводил дружбу’ с девочками подростками, выпрашивал у них фото ( в нижнем белье и тп), а потом шантажировал.
Два-три тижні і фсьо• 15 мая в 15:04
Зараз вона в інтернеті спілкується тільки з тими, кого знає в реальному житті. Але я їй пояснила, що в тих самих іграх, чи пізніше в соц. мережах, за акаунтом може бути хтось інший. Про це завжди потрібно памʼятати і розуміти, що не можна розказувати де живеш, чи інші точні дані, за якими тебе могли б знайти, не можна відправляти фото, особливо ті які можуть з компрометувати. Повторюю це регулярно. Вона вже мені каже, що її подруги, говорять їй, що це фігня і такого не буває. Все повторюється. Колись своїй молодшій сестрі розказувала про контрацепцію, і коли вона підросла, то теж казала, що її подруги кажуть, що це фігня, і всі вважають презерватив дурнею, і що вони не спілкуються з людьми у яких може бути ЗППП
Кучерявочка• 15 мая в 15:14
Ответ дляКопуша
Ой , я легко решила вопрос с педофилией в инете ))