Наполеон Бонапарт• 15 мая в 15:59

У кого урати в сечі

Вам призначали ще якісь додаткові дослідження?
Звернулась до уролога з тим, що часто бігаю в туалет. Не болить нічого, лише після того, як попісяю, пече і свербить

В сечі все в нормі, крім наявних уратів і сліди білка. ( За останнє - не знала, що фізична активність може викликати білок в сечі. За 7 годин до аналізу проїхала 13 км на велотренажері).

Уролог направив на Томографію нирок і сечового ( навіть не УЗД, казав, що на ньому не буде видно ) . Направлення з печаткою , куди йти і від якого лікаря.
От думаю , мене розвели на ще одне дослідження чи дійсно потрібно.
рукиЖимолости• 15 мая в 16:02
Ураты это соли? Всё на УЗИ видно,прекрасно всё гонится спец.препаратами.
У меня камень нашли в желчном и это врач,которому я доверяю на 100%,но тоже пойду перепроверюсь.
автор Наполеон Бонапарт • 15 мая в 16:03
Ответ длярукиЖимолости
Так, солі.
Просто Фіфа• 15 мая в 16:03
З білком краще до нефролога. І ще потрібно додати аналізи типу мікроальбумінурії і т.д.
Почати з узд, але КТ відкидати не потрібно
рукиЖимолости• 15 мая в 16:04
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так, солі.
Если 2-3 мм,это ерунда,есть у каждого.Если 5-6 мм,я такой растворяла.
автор Наполеон Бонапарт • 15 мая в 16:04
Ответ дляПросто Фіфа
Я читала , що інтенсивне фізичне навантаження дає білок в сечі.
Але прочитала про це вже після аналізу.
Ну і там сліди білка.
Просто Фіфа• 15 мая в 16:05
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Але прочитала про це вже після аналізу.
Ну і там сліди білка.
Я не заставляю)
автор Наполеон Бонапарт • 15 мая в 16:05
Ответ длярукиЖимолости
5 написано.
Але я дуже мало п´ю .
рукиЖимолости• 15 мая в 16:08
Ответ дляНаполеон Бонапарт
5 написано.
Але я дуже мало п´ю .
Он легко растворяется.
Канефрон,Урсофальк,Дуспаталин,Фитолизин,пить 10 дней и много жидкости.
Только осторожно с Урсофальком,если есть камни в желчном.
Щаслива Я• 15 мая в 16:08
Вы у бесплатного уролога из поликлиники были? Почему он не дал направление на бесплатное УЗИ?
Алина-1240• 15 мая в 16:08
У меня ураты без белка
автор Наполеон Бонапарт • 15 мая в 16:08
Ответ длярукиЖимолости
Он легко растворяется.
Дякую.
Канефрон пила, то ставало легше.
рукиЖимолости• 15 мая в 16:10
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую.
Канефрон пила, то ставало легше.
Именно все эти препараты в комплексе 10 дней и он растворится.А насчёт белка перепроверьте,чтобы быть спокойной.
рукиЖимолости• 15 мая в 16:11
Ответ дляЩаслива Я
Надо искать не бесплатное УЗИ,а грамотного врача.
автор Наполеон Бонапарт • 15 мая в 16:17
Ответ дляЩаслива Я
Я за кордоном.
Приватний уролог із масою позитивних відгуків.
При чому, що в кабінеті був апарат УЗД і було написано, що при потребі лікар його робить.
Коплю на груди• 15 мая в 16:23
Щодо уратів не знаю, але оксалати при УЗД сечового лікарка бачила
автор Наполеон Бонапарт • 15 мая в 16:26
Ответ дляКоплю на груди
В мене 20 років тому був пісок, то ще на тих допотопних апаратах все було видно.
Реально схиляюсь до думки ,що розвод ще на одне дороге дослідження.
Щаслива Я• 15 мая в 18:09
Ответ длярукиЖимолости
В Украине можно и бесплатное у грамотного врача найти. Но автор за границей.
И вопрос был не вам, а автору. Для чего вы вклиниваетесь показать свое (не-)знание?