Ашотакоя• 18 мая в 18:31

Допоможіть вибрати регіон в туреччині- фото

Я ніколи не була в туреччині
Мені треба щоб було поруч з аеропортом бо малі діти
Пісок на пляжі але щоь зелень була навкруги
Який регіон вибрати

І щоб не далеко було їхати в Ленд оф легендс
Взагалі допоможіть
Діти 3, 8,13 років
Не буде мені самій з ними стьомно їхати?
Порадьте якийсь перевірений готель
Бамбарбия! Кергуду.• 18 мая в 18:33
Анталія, Белек і все, що між ними
wind-d470• 18 мая в 18:33
поруч з аєропортом це Анталія
ТигрЛьвович• 18 мая в 18:35
Белек. Но я бы ещё посоветовала присмотреться к отелям в районах Sorgun и Titreyengöl.
Ms. Откровенность• 18 мая в 18:36
Авторе, рекомендую подивитись цей готель
Для дітей 3 та 8 років ідеально, пляж песчаний. 75 км від аеропорту це на мій погляд не далеко
https://joinup.ua/uk/hotel/fun-sun-club-saphire/
Мотористка• 18 мая в 18:39
Белек -будет недалеко от land of legends, были в Aquaworld Belek, в целом вопросов нет, понравилось
я бы кого-то в помощь с тремя детьми взяла. 8 лет ещё не очень самостоятельный ребёнок, а с 3-х леткой там вообще глаз да глаз.
Я ездила без турагентства, получилось процентов на 30 дешевле. Кстати тоже чат gpt подсказал сайт для бронирования проживания и билетов
Ms. Откровенность• 18 мая в 18:40
Готель тієї ж мережі є в Белекі
FUN&SUN FAMILY Life Belek
Заставляличка• 18 мая в 18:42
Белек, але я там море не люблю. Постійно мутне якесь( Але буде вам пісочок і Ленд оф легенд поруч
Весняний Марафон• 18 мая в 18:45
Як ви думаєте за ними вслідкувати на пляжі, у воді?.. Не уявляю цього. Це ж очей не можна зводити з кожного. А як хтось захворіє? Ви, наприклад? Немає ще когось щоб з вами поїхав? Навіть якась подруга з дитиною
Боневтікла• 18 мая в 18:45
Ответ дляMs. Откровенность
Ну Ви порадили
Автор, про будь-який готель читайте відгуки на гугл-картах. Рекомендую починати читати з поганих відгуків.
wind-d470• 18 мая в 18:50
Ответ дляMs. Откровенность
Обожнюю Текірова, але ж туди останніми привозять, перший раз з трьома дітьми ну його.
Хомо_сапиенс• 18 мая в 18:53
Ответ дляwind-d470
А в якому готелі Ви там були?
Margaret Rose• 18 мая в 18:55
Анталія, Белек, Сіде
Ms. Откровенность• 18 мая в 18:55
Ответ дляБоневтікла
Ну Ви порадили
Знаєте, я цього тижня прочитала відгук про той готель, в якому була минулого року в Чорногорії. Таке враження, що ми з тією пані відпочивали в різних готелях. В неї на скільки я зрозуміла навіть категорія номера була як у нас. Але в неї був жах, а в нас нічого з того що вона написала.
А з Львовом в мене навпаки вийшло - обирала по відгуках, більшість з високою оцінкою, а по факту це найгірші апартаменти з тих, що ми обирали за весь час
wind-d470• 18 мая в 18:56
Ответ дляХомо_сапиенс
А в якому готелі Ви там були?
в Ейфорії, давно вже, перша поїздка моя до Турції, ех, як же було гарно, подивилася, це зараз MÖVENPICK RESORT ANTALYA TEKIROVA
Хомо_сапиенс• 18 мая в 19:00
Ответ дляwind-d470
Дякую, уявляю , бо перший раз - дуже приємно.
Яке там побережжя, бо розглядаю Нірвану Дольче віта.
Success2013• 18 мая в 19:02
Ответ дляwind-d470
Очень много гостишек перепродали
wind-d470• 18 мая в 19:05
Ответ дляХомо_сапиенс
Я вже не дуже пам´ятаю, це було ще у щасливі доковідні)) Пісочок та галька у морі, скрізь сосновий ліс, класно пахло завжди.
Хомо_сапиенс• 18 мая в 19:07
Ответ дляwind-d470
Дякую за відгук.
Все питаю зарання• 18 мая в 19:22
бюджет то у Вас який? Бо те, що Ви хочете то дорого-Белек, Сіде...
І так, одна з 3-ма дітьми, то жесть.
МадамОхмури• 18 мая в 20:16
Я люблю Сиде
Трактор Віка• 18 мая в 20:30
Ответ дляMs. Откровенность
Далеко от аэропорта, больше 2х часов ехать. Вообще Текирова красивый район Кемера. Туда же Чамьюва.
Не гоню• 18 мая в 20:35
Автор, то, что вы хотите, ищите в белеке, и в силе , и в Кемере пляжи с булыжниками, вход зачастую не очень и таки ехать пару часов. В белеке могу вояж порекомендовать, если бюджет не важен, ещё в атерии неплохо было
Мошей ницца• 18 мая в 20:44
Альва донна моя любовь!Там для деток всегда супер было .
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 21:38
Ответ дляMs. Откровенность
Я до ковида работала в турагентстве и ездила в рекламный тур. Какой же он ужасный этот отель. Санаторий Интурист
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 21:39
Ответ дляМошей ницца
Какая именно? Их три....
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 21:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Этой любимый отель. Но цена
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 21:41
Ответ дляwind-d470
Последними привозят в Аланию
Ms. Анонимная• 18 мая в 21:43
Ответ дляТрактор Віка
Була в Аланїї, Сіде, Текірова, Чамьюва, Гьойнюк - кругом з дітьми, але так, в ті часи, коли всі разом, не можу сказати, що хоч кудись дорога здавалась довгою і нестерпною, сів собі і їдеш у вікно дивишся. В порівнянні з тим, як від України потрібно до аеропорту добиратися, в Туреччині кругом все норм.
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 21:44
Ответ дляMs. Анонимная
Можно взять за 50$ трансфер и как королева английская доехать до отеля.
Ms. Анонимная• 18 мая в 21:46
Ответ дляАноним ФЕЯ
Найбільший мій страх був, коли відгуків начиталася про Турунч, туди потрібно було гору по серпантину об´їхати вверх і вниз, а я боягузка ще та, по факту все чудово, види шикарні і місце душевне, трансфер груповий, ніяких взагалі питань.