размахер• 19 мая в 20:03
Вчасно каса, як фіскалізуєте розетка пей?
Підключила на одному сайті платежи через розетка пей, гроші будуть приходити на мій рахунок. Як видавати чеки через васно каса? Може десь відео є, бо не знайшла на Ютуб. Написала питання на вчасно каса у вайбері, але не відповідають, мабуть тому що вже пізно.
Вчасно.Каса• 20 мая в 12:29
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чеки ви створюєте в вебкабінеті Вчасно.Каса, вірно розумію? В такому випадку потрібно в налаштуваннях каси включити засіб оплати Платіж через сервіс переказу ROZETKA Pay та при формування чеків для замовлень з сайту обирати саме цей засіб оплати
размахер
• 20 мая в 12:39
Ответ дляВчасно.Каса
Дякую. Мені вже і у Вайбері відповіли Вчасно каса. Ще б побачити той платіж як він виглядає. Бо посилку покупець вчора отримав, а гроші ще не зайшли на рахунок. Перший такий продаж був, поки розбираюсь.