Просто звязда• Изменено 19 мая в 22:49

Де купити взуття дитині, жме великий палець

У доньки 9 років зараз 37 розмір взуття, хоча по факту 36. Купуємо більший розмір. Великий палець на нозі довший і ще наче в сторону торчить, як на фото, а сама нога не широка.
Це караул зі взуттям, бо в усьому жме той палець, що вже не купували, екко, суперфіт, скетчерс, біда.
Що порадите, хоч до 3 тис?
Бо на осінь - зиму треба 3 пари взуття, я вже не знаю, що їй шукати.
Попадалочка• 19 мая в 22:49
Жмет - значит надо брать размер больше.
ВЫВсеВрете• 19 мая в 22:50
Шукайте щось із розряду barefoot.
Там широкий носок.
Болтушка Му• 19 мая в 22:55
Зараз де актуальне взуття анатомічне.
Забийте в інст, багато пропозицій.
Ще Рікер має схожу форму.
Болтушка Му• 19 мая в 22:56
Деякі моделі Скетчерс.
І устілка з супінатором і задник міцний, жорсткий.
Фиона Шрековна• 19 мая в 22:56
Barefoot взуття - моя любов.
Або анатомічне
Українське Merle, Hoda якщо не широке.
У Туто Взуто є кілька моделей.
П.с. але це дорожче, вичитала.
На Алі є Hobbiber бренд, недорогий барфут, за 1000 грн кеди.
18 мнеУЖЕ• 19 мая в 23:00
У райкера есть разной ширины обувь. У мужа широкая нога, то он почти всю обувь там берет.
Ещё на нексте есть модели для широкой ступни, в том числе и подростковые
автор Просто звязда • 19 мая в 23:07
Ответ дляБолтушка Му
Зараз де актуальне взуття анатомічне.
Забийте в інст, багато пропозицій.
Ще Рікер має схожу форму.
Попадаються з широким носком, в інсті, а хто знає, якої якості, ціни високі.
Болтушка Му• 19 мая в 23:08
Ответ дляПросто звязда
Так наложка є. Міряйте
автор Просто звязда • 19 мая в 23:09
Ответ дляБолтушка Му
Деякі моделі Скетчерс.
Скетчерс люблю і сама ношу. Останні скетчерс купили, наче нічого, та все одно лікувала їй палець, виростає ніготь зовні. В інтертопі міряли всякі моделі, все жме. Брати більші, вони як лижі, спотикається.
автор Просто звязда • 19 мая в 23:12
Ответ дляФиона Шрековна
Barefoot взуття - моя любов.
Або анатомічне
Українське Merle, Hoda якщо не широке.
У Туто Взуто є кілька моделей.
П.с. але це дорожче, вичитала.
За алі дякую, чогось і не подумала, бо нога росте, у жовтні купили нові кроси, з запасом на пів розміру, після зими у квітні жмуть.
У мене ще менша дитина, на двох такі витрати на взуття тільки
Фиона Шрековна• 19 мая в 23:13
Ответ дляПросто звязда
Але не промахніться, у цього бренду і звичайне є, не барфут
Minny• 19 мая в 23:19
Ответ дляПросто звязда
Svitlana zamkova обувь в Инстаграм
Анатомическая обувь с широким носком, наложка. Я уже третью пару купила, мне супер
Тепличная• 19 мая в 23:23
Ньюбеленси і коламбія підходять на широку ногу
Потужна махіна• 19 мая в 23:25
Ось цей виробник на Алі. Хороша якість. Розмірна сітка співпадає.
Фиона Шрековна• 19 мая в 23:35
Ответ дляПотужна махіна
так-так, плюсую. писала вище, Hobbibear, в мене вся сім’я в них ходить. В мене на літо такі -
https://www.temu.com/ua/чоловіче-взуття-міцні-крос...
Пушка заряджена• 20 мая в 00:15
+
Смурфик• 20 мая в 06:16
Ответ дляПросто звязда
Вопрос странный,обувь маленькая ,а купить больше не желаете,вывод один пусть давит ,лишь бы не лижи, странная вы с дочкой
Сорока-ворона• 20 мая в 09:15
Ответ дляСмурфик
Больше не то, что нет желания, а в большой обуви ребенок спотыкается.