Шиворот Навыворот• Изменено 22 мая в 07:08
Як носити обручку такого плану ?
Бачу , що зараз в основном носять на безіменному пальці правої руки дві обручки - із заручин та шлюбну. В мене обручка із заручин такого плану , як на фото 1,2,3 й разом з весільною (приклад - фото 4, 5) вона мені здається виглядає не дуже + вона трохи вільно сидить, боюся втратити, зменшити її неможливо. Чи нормально, на ваш погляд ,виглядатиме, якщо носити її окремо на іншій руці?
Результат:
вже голосів:
41 (57.75%)
Носити окремо
20 (28.17%)
Носити разом з весільною
10 (14.08%)
Свій варіант
Шиворот Навыворот
• 22 мая в 07:12
Ответ дляПампушечка
Носите как хотите, всем по фиг
Якби ж то. Реально , тільки лінивий не питає, чому ношу окремо
Хтомолодець? Я!• 22 мая в 07:13
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну не льстите себе, шо прям каждый к вам с расспросами; почему кольца на разных пальцах.
Шиворот Навыворот
• 22 мая в 07:15
Ответ дляХтомолодець? Я!
Яким чином мені може таке лестити? Живу в регіоні, де всі ці прибамбаси мають для людей велике значення й реально питають часто. Звісно, знайомі, не люди на вулицях
Хтомолодець? Я!• 22 мая в 07:16
Ответ дляШиворот Навыворот
Вас не составит труда, озвучить регион проживания?
Ответ дляШиворот Навыворот
На западной? И я тут живу. Я ношу кольцо на левой руке. Так и женились, с кольцами на левой. Никто не говорит - о бооооже, почему на левой? Где обручальное? Всем пофиг. Вы себе надумали. Можете попробовать вообще снять. Люди переживут. Мало того,и вы тоже
Вообще не факт• 22 мая в 07:22
Ответ дляШиворот Навыворот
Что? Кто-то смотрит на ваши кольца, да еще и спрашивает? Кому какое дело?
Латвийские_Номера• 22 мая в 07:23
Ответ дляШиворот Навыворот
В Індії?
То там ще й на лобі малюють.
Мурзилка• 22 мая в 07:24
То робіть як носять у вашому регіоні.
Але я би в такій послідовності - для заручин, потім шлюбне. Так воно буде триматися, якщо завелике.
Love_Love_Love_• 22 мая в 07:24
Ответ дляШиворот Навыворот
А питають коли за третім?
Помидорина• 22 мая в 07:24
Ответ дляВообще не факт
Автору є діло. Вона у всіх розглядає і всіх питає.
Та_все_ок_будет• 22 мая в 07:26
Ответ дляШиворот Навыворот
Скілтки у вас тих знайомих. Ну спитають один раз і все ж)) і звідки хто знає що то за каблучка на іншій руці?
Мурзилка• 22 мая в 07:26
Мені взагалі не подобається, коли носять дві обручки на одному пальці. Совок якийсь.
Достатньо шлюбної обручки.
Для заручин можна носити на іншій руці. Боїтеся загубити, тоді взагалі не носіть. І як це не можна зменшити розмір?
Достатньо шлюбної обручки.
Та_все_ок_будет• 22 мая в 07:27
Ответ дляМerida
І я на заході. Я взагалі не ношу, чоловік теж))
СкумбріяП8• 22 мая в 07:28
а в чем проблема ответить? почему нет детей- не хочу, посему кольца так ношу- удобно, нравится итд итп
Блакитне небо• 22 мая в 07:32
Аж цікаво.’Помолвочні’ кільця у вашому регіоні коли з´явилися?
Бо раніше такого і звичая не було. Обручка і го.
Love_Love_Love_• 22 мая в 07:33
Ответ дляМанка Я
А зачем все кольца сразу носить ещё и на одном пальце?
А як ще показати що ти не з такої сімʼї, а з богатої
Лорка-хлорка• 22 мая в 07:34
Ответ дляШиворот Навыворот
Не рассказывайте сказки.
Если бы существовал какой-то строгий обычай- тогда да. Это могло бы интересовать людей.
А так - брехня какая-то
Лорка-хлорка• 22 мая в 07:35
Ответ дляБлакитне небо
И прмолвочное кольцо - и строго определённое правило как его носить, на минуточку!
Латвийские_Номера• 22 мая в 07:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Негри ще й не таке носять.Запитайте в них навіщо їм собачі цепки на шиї.
Love_Love_Love_• 22 мая в 07:36
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хто такі негри?
Блакитне небо• 22 мая в 07:36
Ответ дляЛорка-хлорка
Я починаю впізнавати регіон. Це інстаграм.
Love_Love_Love_• 22 мая в 07:36
Ответ дляЛатвийские_Номера
І чому я повинна в когось щось питати?
Лорка-хлорка• 22 мая в 07:38
Ответ дляБлакитне небо
)))
Латвийские_Номера• 22 мая в 07:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто такі негри?
Ваші сусіди в новій країні.Чи ви крім Порадниці ніде не буваєте?То вийдіть хоч на вулицю.
Love_Love_Love_• 22 мая в 07:42
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви вдосвіта встаєте і відразу сюди- роздавати поради яких вас не просили?
Заведіть собі собаку, раз чоловік вас не хоче.