Раз одела не бу• 22 мая в 20:03
Вам в декреті теж дуже хочеться самореалізації?
8 місяць в декретній відпустці, і враження що деградую. Всі навколо створюють успішні бізнеси, цікаві проекти, будують карʼєри, мені теж хочеться, але дитина потребує багато уваги, не дає можливості зосередитися на конкретній справі. Думала про няню, але все таки не хочу, щоб чужа людина ростила мою дитину. Як відчепитись від себе?
Железобетон• 22 мая в 20:05
Авторе,почніть с того, чого саме вам хочеться? Чи є у вас вже бізнес-план,інвестори, капітал? Просто хочеться бігти з дому, щоб видихнути?
Щедрик ведрик• 22 мая в 20:06
Так, дуже хочеться. Молодшій дитині вже трохи більше року. Хочеться мати цікаві проекти, гроші за них, спілкуватися з іншими. І взагалі для чого я навчалася, заробляла скіли, вивчала мову, якщо з дитиною це перетворюється на нуль.
Бешене сарі• 22 мая в 20:07
Автор я уже 10 лет в декрете. Сыну сейчас 10, вожу и забираю со школы, 4 Кл. Сам боиться ходить, до школы идти 20 минут и автобусом минут 10 ехать в школу где укрытие. Муж работает я нет.
Не пью, не курю• 22 мая в 20:10
Самореализации это как?
Быть уставшей,задолбанной жизнью,иметь дергающийся глаз от ’людей’ и от обстоятельств. Но,зато ходить на работу?
Оскорбляю всячески• 22 мая в 20:11
Мне в декрете очень не зватало какой-нибудь деятельности помимо воспитания ребенка. Я завела себе кучу хобби и работала раз-два в неделю.
Не пью, не курю• 22 мая в 20:12
Ответ дляСнегопадка
А які досягнення, проекти були до?
Наверно,автор ’метнулась в космос’, изобрела лекарство от рака...и хочет продолжать в том же ритме
Сусідка знизу• 22 мая в 20:12
Ответ дляБешене сарі
Сестра. Тільки моїм 11 і 9 буде влітку. Треба виходити на роботу, я згодна.
Але я вважаю це був мій найкращий час. Наш найкращий час для всіх.
Як діти підросли я останні роки кайфую. У нас щільний графік щодня розписаний. Всіх завези, підожди. Але скільки книг було перечитано в цих очікуваннях. Фільмів і серіалів передивиьись. Скільки об´їздили. Набулись разом досхочу. Ніякої гонитви і розривів між домом і роботою.
Але я вдячна долі, що мала таку можливість сидіти вдома.
Да що там казать, я настільки не хочу на роботу, що подумую родити третю дитину. Зупиняє вік 37 років і війна клята
Лама_мама• 22 мая в 20:13
Ответ дляНе пью, не курю
Самореализации это как?
Я Вам скажу в декрете мой глаз дергался больше чем на работе. И уставшей и задолбаной я тоже была именно в декрете, когда каждый день одно и тоже, когда постоянно делаешь всё, а его не видно
Мядуза аля моргонер• 22 мая в 21:42
Ответ дляБешене сарі
И я 9 лет, 3 кл
Как ни карантин с закрытыми садами и болячками каждый месяц со стационаром, так война и школы у нас только онлайн, часто тревоги
Помочь некому, муж работает, а я и мама и учитель, кому наши дети кроме нас нужны
А тут автор только 8 месяцев...
Мядуза аля моргонер• 22 мая в 21:48
Ответ дляСусідка знизу
Я нижче написала свою ситуацію)
Мені теж 37, теж треба вже на роботу, чоловік не тягне фінансово
Для мене знову завагітніти це щось із кошмарів на ніч, вже краще на роботу
Ms. Анонимная• 13 июня в 03:55
Ответ дляБешене сарі
т е такси?