Теща дочки• 23 мая в 14:46

Потрібно поновити моє свідоцтво про народження

Це я в Рагс маю йти? Пише Гугл драцс (державна реєстрація актів цивільного стану), це те ж саме, що і рагс?
Шкода, що дія не працює
КонхфЭдкаТузик• 23 мая в 14:48
В ДРАЦС (Загс/Рагс). Одне й теж
Залетна Я тут• 23 мая в 15:37
можете идти в любой районній РАЦС(загс). я делала не по месту жительства. за мин 30 нашли в системе старое, перепроверили написание ФИО родителей, оплатила около 350 грн (2022 год) и відали Дубликат
Хомо_сапиенс• 23 мая в 17:17
А чому Дія не працює? Через дію я робила, це коштує біля 2 гривень.
автор Теща дочки • 23 мая в 18:58
Ответ дляХомо_сапиенс
Не знаю. Напевно ви давно це робили?
КонхфЭдкаТузик• 24 мая в 13:22
Ответ дляХомо_сапиенс
Через Дію з грудня неможливо нічого замовити