Ля-ля-ля• 24 мая в 10:03

Терміново дитячий отоларинголог, Київ

Куди можна звернутися по швидкій до дитячого отоларинголога. У дитини болить вухо і носові кровотечі.
Чи є у кого контакти ЛОР лікарні на Зоологічній,3 , чи приймуть вони зараз?
Правий берег
tarveldy• 24 мая в 10:05
Дізнайтесь яка лікарня чергує , там і приймуть
Зрадорозганячка• 24 мая в 10:05
Позвоните в 103 и узнайте, какое дежурное отделение сегодня. Туда и едьте
Стріляний птах• 24 мая в 10:06
Є у Василькові лор в приватній клініці. Але не знаю, чи є прийом сьогодні у неї.
Хвець-тець• 24 мая в 10:46
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну вот да, только такой вариант.
Ещё по моему опыту всегда раньше можно было по быстрому записаться в Медиком на приём. Я эту клинику не люблю, но пару раз, когда реально нужно куда-то бежать с ребёнком, а ты не знаешь куда, спасало