Бачу_майбутнє• 28 мая в 18:46
Хто працював в шлюбних агенціях порадьте
Підкажіть може хто знає де можна влаштуватись чатером в агенцію щоб був не фіксований графік.Знайшла багато пропозицій , але скрізь по 8 годин фіксовано.Мені треба щоб графік був вільним і години можна було розбити протягом доби.Реально треба підробіток, маю двох дітей, є основна робота але зарплата бажає кращого.
Сірничок• 28 мая в 19:00
Можу дати контакти, працювала там 3 місяці у цьому році. Все чесно виплачують і зміни можна на 3 розбивати. Але так, коли шукала, всі хочуть зміни.
Бачу_майбутнє
• 28 мая в 19:19
Ответ дляСірничок
Буду дуже вдячна,як вам написати
Головний кошак• 28 мая в 20:06
Ответ дляСірничок
А що це за робота, можете розповісти? Чи це чоловіків розводити ?
Сірничок• 29 мая в 13:57
Ответ дляБачу_майбутнє
Буду дуже вдячна,як вам написати
вибачте, я тільки дісталася до ноута
напишіть мені yuko4a@ukr.net
Сірничок• 29 мая в 13:57
Ответ дляГоловний кошак
саме так - чистий розвод.
Бачу_майбутнє
• 29 мая в 18:44
Ответ дляСірничок
вибачте, я тільки дісталася до ноута
напишіть мені yuko4a@ukr.net
Написала вам