Два-три тижні і фсьо• 29 мая в 16:36

Укрзалізниця вже другий місяць не повертає кошти за повернуті квитки

телефонували на гарячу лінію, писали в тех.підтримку, спочатку вони сказали,що повернуть протягом 2 тижнів, потім протягом місяця, зараз вже протям пів року. Як діяти в такій ситуації? Можливо є ще куди написати або подзвонити?
Все знаю від і до• 29 мая в 16:38
Мне приходили через 3 дня. Может вы не заметили?
ПуГоФФка• 29 мая в 16:38
Мені не повернули в 2023 році, я вже і забула за них.
Я не тону• 29 мая в 16:38
Старанно, мне приходят 2-3 дня
КохайтесьЧорнобровi• 29 мая в 16:40
Приходили через декілька днів
автор Два-три тижні і фсьо • 29 мая в 16:43
Ответ дляВсе знаю від і до
ні ,вони точно не прийшли
Ацетилсалициловая кислота• 29 мая в 16:47
Термін повернення коштів за залізничний квиток Укрзалізниця може варіювати, залежно від часу повернення квитка та причин повернення. Зазвичай, повернення коштів здійснюється протягом 2-3 робочих днів. У разі повернення квитка пізніше, ніж через 1 годину після відправлення поїзда, або за інших обставин, може бути потрібно більше часу для повернення коштів, до 180 діб у деяких випадках.
автор Два-три тижні і фсьо • 29 мая в 16:54
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
я повернула за 2 дні до відправлення
Простецкая• 29 мая в 16:57
У них почта есть, напишите туда претензию, обычно отвечают
Курочка-чубаточка• 29 мая в 17:56
Раз п´ять повертала,і впродовж суток приходили гроші.
Мона_Лиса• 29 мая в 18:03
У мужа была долгая котовасия с укрзализницей
Билет сдал, деньги не вернули, писал, звонил, заявки оставлял, все без толку
Укрзализныця посылает в приватбанк, приватбанк футболит обратно
Первые говорят, что деньги банку перечислили, банк говорит мы ничего не получали
Поигрался он с ними так с месяц времени и плюнул
По сей день не вернули