ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 мая в 11:32
Какой фильм об экологических катастрофах вас больше всего поразил?
Попадалочка• 31 мая в 11:33
Саме фідьм? Реальність куди більше вражає і ще попереду. І це не про Сонце чи землетруси. Чорне море скоро гнилим стане
Контрольница• 31 мая в 11:37
Більш за все вразила реальність 06.06.2023, тоді вночі був масований обстріл і з´явилось повідомлення про підрив Каховської ГЕС. Вдень вже були жахливі кадри наслідків ...
Крошка Енот• 31 мая в 11:45
Ответ дляКонтрольница
Да(
Я несколько недель тогда не могла себя в кучу собрать. Прямо дышать тяжело было в первые дни 😖
Нічого вдягти• 31 мая в 11:55
Ответ дляКрошка Енот
Да(
Мені здається, що тоді всі були в такому стані, неначе вибили землю з-під ніг 😥
Ловлю капці• 31 мая в 14:49
Я люблю дивитись фільми на bbc типу Планета Земля та Блакитна Планета. От від розуміння як змінюється природа і екологія за кожні 10 років хочеться плакати.
Ну Україна це окрема тема. Фільмів нема, але екологічна ситуація жахлива, моря, ліси, степи, річки.