МамОмужа• Изменено 02 июня в 08:13

Диван на замовлення чекала місяць. Пошили не з тих тканин. Що тепер?

Ще місяць я не готова чекати. Вони мали доставити в 2 дні тому, але самі виявили що щось тут не то
Бо кольори кричащі - яскраво фіолетовий і яскраво жовтий. Вони запропонували на цей диван знижку, щоб я його забрала

А диван шили зовсім в іншому місті, 500 км від нас (виробництво там)

Може просити щоб грн повернули та купити готове в іншого виробника?
дожену і ощасливлю• 02 июня в 08:13
Странный вопрос. Пусть делают в заказанных цветах
ЛюблюДевчонок• 02 июня в 08:13
Чекати на новий. У мене так було - але все прописано у договорі - переробили.
Йшлося про не той колір столешниці у кухні
Бриджит_Фрикандо• 02 июня в 08:14
Кошмар
Чаклунка-ведунка• 02 июня в 08:14
Нічого не поробиш, треба перезамовляти. Вони виставлять на продаж як взірець або перетягнуть. Перше вірогідніше, з досвіду.
автор МамОмужа • 02 июня в 08:15
Просто воно знову затягнеться на місяць( мабуть..
Менее Более• 02 июня в 08:15
Ответ длядожену і ощасливлю
Менее Более• 02 июня в 08:15
Ответ дляМамОмужа
И что? Месяц это пшик
Бешене сарі• 02 июня в 08:17
Може.
Але вони вам запропонували знижку за незручність.
Грн вам не повернуть, 0.30 від суми так точно
Непозбувна Бентега• 02 июня в 08:18
Ответ дляМамОмужа
Почитайте договір, що там сказано відносно їх косяків. Можливо, можна забрати гроші. А якщо будуть переробляти, то за те, що не вклалися в термін, знижку і так повинні зробити
Оля_с_киркою• 02 июня в 08:18
Ответ дляБешене сарі
Може.
Чому? Це їх проблема. Нехай комусь продають, нехай штрафують того, хто помилився. Так ті дивани усіх кольорів райдуги можна впарювати всім, типу знижку дамо
автор МамОмужа • 02 июня в 08:19
Ответ дляБешене сарі
Може.
Знижку не за незручність
А знижку на кольоровий диван який мені не треба
Оля_с_киркою• 02 июня в 08:19
Може це в них неходові кольори і вони свідомо шили , просто тепер хочуть і збагрити , і гроші не втратити
Оля_с_киркою• 02 июня в 08:20
Ответ дляМамОмужа
Знижку не за незручність
Твердо відмовляйтеся. Ви замовляли те, що Вам потрібно. Немає - нехай віддають гроші, Ви і так втратили час
Непозбувна Бентега• 02 июня в 08:21
Ответ дляБешене сарі
Може.
Нічого собі ’незручність’.
Пропонуєте автору забрати зі знижкою фіолетово-жовте непорозуміння, навіть якщо воно не підходить і не подобається?
Може ще й подякувати за знижку?
Бешене сарі• 02 июня в 08:21
Ответ дляМамОмужа
Знижку не за незручність
Ясно.
Тоді, ні. Я би за другий місяць очікування домовлялася б за знижку.
Хто проіпав, з того нех і стягують
Само_достаточная• 02 июня в 08:22
Автор, а Вы его уже оплатили? Я бы забрала деньги и послала нахрен такую контору
Бешене сарі• 02 июня в 08:22
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нічого собі ’незручність’.
Може ще й подякувати за знижку?
Це ви пропонуєте!
З автором я порозумілася
Непозбувна Бентега• 02 июня в 08:23
У вас є договір? Що там написано про подібні ситуації?
Робот Вертер• 02 июня в 08:23
Пусть возвращают полностью сумму.
Месяц это очень долго.
Кинг-Конгша• 02 июня в 08:25
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Як взірець фиеерической тупости и неорганизованности))
Кинг-Конгша• 02 июня в 08:25
Ответ дляБешене сарі
Може.
А почему это?заказ же не выполнен как было условлено?
Кинг-Конгша• 02 июня в 08:28
Ответ дляМамОмужа
Знижку не за незручність
Автор, так а что они предлагают?
Вообще тут только надеяться на честность продавца. Ведь наверняка никаких договоров где чётко прописаны размеры,названия и цвета ткани у вас нет.
Так что вы не горячитесь, возможно возврат на переделку будет для вас материальном наиболее выгодным. И кстати это уже будет быстрее,ведь диван готов и его нужно перетянуть просто
Kittaa• 02 июня в 08:31
Та просто тягнуть кота за хвіст, нема ніякого готового дивану
Не служанка• 02 июня в 08:32
Автор, вимагайте повернення коштів. Якщо ніяк, то чекайте новий. Місяць це ніщо, вам же потім на те одоробло кілька років дивитись.
Глаза_в_3_карата• 02 июня в 08:33
автор, вы что, отказывайтесь
зачем вам этот ужас? еще и за собственные деньги
Isa Dora• 02 июня в 08:34
Ответ дляРобот Вертер
Пусть возвращают полностью сумму.
Месяц это очень долго.
Для мебели вообще не долго.
Под заказ и 3 месяца можно ждать
Isa Dora• 02 июня в 08:35
Автор а какой вы цвет заказывали?
svetolino• 02 июня в 08:39
Ответ дляМамОмужа
Але не буде вам мульти очі . Пере замовляйте!!!!
Разгуляшка• 02 июня в 08:46
Вы заказывали серый, а сделали фиолетовый с желтым, не понимаю?
Ms. Анонимная• 02 июня в 08:46
Ответ дляСамо_достаточная
А як забрати, якщо не віддають?