Рекламама• 03 июня в 16:09
Кременчуцьке водосховище
Хто часто туди їздить купатися? Де краще в Недогарках, Градизьку чи ще де? Чи є там поблизу можливість ночівлі на пару днів, база, мотель тощо.? Наскільки літом там тепла вода, чи дуже грязна, мутна? Чи є змії? Можливо десь озеро ще є , щоб покупатися? Всім дякую за адекватні відповіді.
Леди_на_драндулете• 03 июня в 16:31
Якщо буде спека, то воно цвіте сильно. За інші смт не скажу, але моя бабуся живе у Пронозівці, там пляж хороший, який називається Горбанівка. Його чистять, була там у 2023 і пісок був чистий, без окурків та скла. Єдине- там тополі недалеко, багато пуху у воді.
Хвець-тець• 03 июня в 16:36
После того, как я увидела, что на берегу некоторые одарённые стирают ковры, а потом пригнали около десятка коров покупаться и попить водички, у меня пропало всякое желание там купаться и в принципе, отдыхать. Хотя места красивые.
База_птеродактилей• 03 июня в 16:45
Ответ дляХвець-тець
Вы думаете что во всех остальных местах чистейшая водичка?
Помню как на одном элитном курорте взяли авто напрокат,и поехали покататься по побережью.Отъезжаем километров за 7-8,и видим пену на воде,вода немного темнее,и все это тянется вниз,как раз в сторону курорта.Останавливаемся чуть выше,и спрашиваем у местных,что это такое.Оказывается это стоки от двух городков неподалеку.По трубам они идут под воду,якобы очищаются.Но я чётко слышала запах.А люди в нескольких км ниже, платят за купание в такой водичка дурные деньги.
Вишневий цвіт• 03 июня в 18:50
Ответ дляБаза_птеродактилей
ми таке на Золотих Пісках бачили))) очисні готелю просто на пляжі, вкопані в землю. Там труба зі стоками після очистки виведена прямо в море, запах специфічний, чимсь нафтусю нагадує. Народ після купання в морі йшов під ту трубу споліскуватись, дітвора під тою трубою бавилась, бо вода тепленька