Привіт!
Глюкоза - 6,0. Трохи панікую.
Купила глюкометр (поки не дійшла до ендокринолога). Звісно, перешерстила інтернет, послухала лікарів, але картинка не складається.
На тщесерце - 5,6; перепровірила через 5 хвилин 5,4. Після їжі через дві години 5,6. Спробувала дати навантаження (з´їла морозиво+сушене манго без цукру) - 6,7. Як я зрозуміла все адекватно, крім ранкового варіанта. Десь прочитала, що підвищений цукор зранку може бути через хворобу нирок. Можливо, у когось був такий досвід) Чи є контакти ендокринолога, який здатний в цьому розібратися. Буду вдячна)
Глюкоза - 6,0. Трохи панікую.
Критериев диагностики диабета три:
1. глюкоза натощак
2. гликированный гемоглобин (ГГ)
3. гтт (глюкозо-толерантный тест)
Сдайте еще раз в лаборатории, строго натощак ( не есть 8 + часов, зубы не чистить, только воду можно) + обязательно ГГ.
Тощаковый от 5,5 - это предиабет по современным критериям, но надо видеть ГГ. В любом случае паниковать тут нечего - такой сахар спокойно корректируется питанием и физическими нагрузками. И снижать лишний вес в обязательном порядке.
1. глюкоза натощак
2. гликированный гемоглобин (ГГ)
3. гтт (глюкозо-толерантный тест)
Ответ дляАстроДок
Критериев диагностики диабета три:
1. глюкоза натощак
2. гликированный гемоглобин (ГГ)
3. гтт (глюкозо-толерантный тест)
1. глюкоза натощак
2. гликированный гемоглобин (ГГ)
3. гтт (глюкозо-толерантный тест)
Почула Вас! Щиро дякую за відповідь!