Дівчата, вітаю! Дитину рекомендовано до зарахування в ліцеї 100 і 241 (6кл). Треба вибрати. Цікавить рівень знань і ставлення до дітей. У кого є досвід?
Дую на вітер• 06 июня в 10:45
Обе нормальные школы, если семья им соответствует, знаю детей из обеих, 241 папа в городской прокуратуре, в 100 дедушка в ВР депутат.
Ответ дляДую на вітер
😂 а в нас просто дитина тести здала)) Що ж тепер буде🙈
Хочу наколоти губи• 06 июня в 11:02
В 241 дали хорошие знания, денег туда не носила, дочка отличница. Но директор с приветиком, отношение будет зависеть от того, какие учителя попадутся, есть весьма странные, но в общем я рекомендую. Благодаря лицею моя дочь получила хороший старт
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую!
Ответ дляЕкатерина27
Смотря где вы живете и как делает ездить. Я бы 100 выбрала
Ми живемо у передмісті, то ж нам не принципово, куди їздити.
А за якими критеріями Ви б обрали 100, можете, будь ласка, в 2 словах?
Кукусики• 06 июня в 16:10
Ответ дляprincipessa_lo
Якщо з Обухівського - то 241 зручніше, з Вишгородського - 100.
Ответ дляКукусики
Дякую, а по тим критеріям, що я просила, є інформація?
Рівень освіти і ставлення до дітей
Кукусики• 06 июня в 16:58
241 - задають багато по всім предметам. Проекти , реферати по 2 рази на чверть з кожного предмету. Це втомлює. По укр.мові - велике навантаження з додаткових джерел. По ГДЗ не спишеш. Англійська - діти дуже слабкі. З класа 3 вільно йдуть по програмі. Гарні гуртки (настільний теніс, програмування, бальні танці, хіп-хоп і ще гуртка 4) - частина з них безкоштовно . В маткласах вчителі математики і укр.мови, програмування, хімії -строгіші. Вчителі гарні і з інших предметів, не знаю як у наступному класі. Треба налаштовуватися вчитися дитині, бо оцінки залежать від знань. У нас лише середня школа, поки такі враження.
Нам достатньо близько до дому, і є німецька/польська як друга мова - це сподобалось. Гарний стадіон та площадки прорезинені для баскетболу - там 5 та 6 -ті класи фізра. Дуже зелено, просторо на вулиці. А, закривають територію школи після 9-ї, так просто до 5-6 уроку не забереш, лише по записці. Але є плюс - ніхто не ходить з чужих. Весною і восени, діти вибігають на великій перерві погуляти. Ой, дзвоники міняли на музику з рок-пісні - дуже кльово і демократично. З заїздом до школи - армагедон: дуже важко заїхати і розвернутися - бо є лише одна полоса через припарковані машини.
Директорка старається. Столи для настільного тенісу стоять - 2 шт, туалет з кабінками ремонт зробила. В першій чверті був гарний педагог - організатор: то день без рюкзаків, то Хеловін костюмований, день м’якої іграшки... Ось 2 чверть якась була важка - лише волонтерські суботи. Трохи класи самі себе розважали - Таємний Санта, розписи новорічні.
У кого гарний контакт - їздять з дітьми на екскурсії. Зайдіть на ФБ подивіться.
Кукусики• 06 июня в 17:00
ставлення дітей таке як і у батьків: є такі діти, які опускають руки і не вчаться, але вони на гуртки спортивні ходять, є такі, які вчаться.
Ответ дляКукусики
Дуже дякую за розгорнуту відповідь!
Донька навантаження не дуже боїться і гарно вчиться, але гостро реагує на зневагу від вчителів та грубість від дітей. Тому сильно переживаю, чи не міняємо ми шило на мило
Ответ дляКукусики
Дякую! Там було написано ставлення ДО дітей, але думку вашу я зрозуміла
Кукусики• 06 июня в 17:30
Деякі вчителі строгіше відносяться: якщо зроблене ДЗ, то немає проблем. Ось хімія, програмування - може бути все що завгодно. Мені здається паралель 6-х класів дуже гарна. Є два супер вчителя - часто на екскурсіях. Ви по ФБ побачите.
Жаль, що на англійську не ділять на групи по знанням. Є діти, які трохи читають і складний їм підручник, а є які займаються додатково, і в класі їм дуже легко, це демотивує. Якщо вас ваша школа може взяти назад, я б спробувала.
Ответ дляПовод
Спробуйте пройти 11 червня вступні випробування в гімназії 178. Клас математичний, 8 уроків математики на тиждень. Рівень високий.
На жаль, від нас туди дуже проблематично їхать(
Але так, мені він теж подобається
Ответ дляКукусики
Дякую за відгук!
Ні, ми ще документи не забрали.
Але наша школа дуже слабенька
Ні, ми ще документи не забрали.
Але наша школа дуже слабенька
Яичница с беконом• 07 июня в 00:40
Ответ дляПовод
і носити туди гроші сумках, інакше будеш весь час не той і не такий.
така хороша школа, що рік рекламу тут постить - не може дітей набрати
Яичница с беконом• 07 июня в 00:41
Ответ дляКукусики
а ЮрьВанич ще працює?