Фима Собак• 06 июня в 21:38
Вас бісилоб, якби ваша мама..
Живе з вами , коли їй пече в грудях чи ще шось...п´є карвалол а він воняє на всю хату ..я розумію, що їй погано...Просила, щоб пила ліки ці в ваній, щоб нетакий був запах...не всеодно робить по свому! А мене аж бісить і таке відчуття, що хата лікарня
Глас_Народа• 06 июня в 21:40
Обожнюю запах карвалола! І зірочки.
А мама не дратувала б, навіть якби смерділа гівном.
Невгамовна шахиня• 06 июня в 21:41
зводила б маму до лікаря, який би пояснив, що корвалол не ці ліки, що допамагають
Як ухурделю• 06 июня в 21:41
только бы она была у меня...все бы для нее было самое лучшее. Но нет того дома на этой земле, где бы жила моя мама уже 19 лет...
Міняйловна• 06 июня в 21:41
Ви хвора на голову чи почуття гумора немає а жартувати дуже хочеться?
ЧупакабраЗеБест• 06 июня в 21:45
НЕТ, не бесило бы. есил ей это помогает, пусть хоть весь подъехд завоняет.
Солоденька цукОрка• 06 июня в 21:45
Ответ дляГлас_Народа
Обожнюю запах карвалола! І зірочки.
Извините, а в реальности вы слышали запах гноя вблизи?. Говно отдыхает. И близкие отношения не спасут. Для автора, вдох, выдох, может быть гараздооооо хуже
Король дивана• 06 июня в 21:46
А дійсно погано,чи маніпуляції типу довели ой щось в грудях коле?!
Мамаша в бигудях• 06 июня в 21:49
Запах корвалола не бесил бы. Бесит когда просишь закрывать дверь на кухню, чтобы квартира столовкой не воняла, а она не закрывает.
Мамаша в бигудях• 06 июня в 21:49
Ответ дляКороль дивана
Отстаньте от автора. Мама может корвалол и без причины пить.
Dolce.Vita• 06 июня в 21:52
Ответ дляБентливуман
Кто такой ,,бісилоб,,?
Ага, теж хотіла запитать 😆🤷♀️
Король дивана• 06 июня в 21:53
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну це ж теж не водичка. Ліки . І так мами бувають різні, і можуть дратувати.
Мамаша в бигудях• 06 июня в 21:54
Ответ дляКороль дивана
Такое себе лекарство. Моя пьёт все что угодно для профилактики.
Розвідка Маші• 06 июня в 21:55
Ответ дляСолоденька цукОрка
Да, знаю, у отца была стома, рак, выпадала уже… нормально, только бы жил! Приехали к нему незадолго до смерти, приехала б ещё много раз, но Чертов рак….
А вот недавно• 06 июня в 21:55
Ответ дляБентливуман
Кто такой ,,бісилоб,,?
Наголос на О🙈
Автор, я теж не перепрошу запах всяких заспокійливих-серцевих крапель. Але те, як ви це описали.. Вас бісять не краплі, вас бісить мама.
Замурмишка• 06 июня в 21:55
Ні, не бісить, мамі ж погано, а вас бісить якийсь запах?(
Автор - ви повне дно.
Триндю-бриндю• 06 июня в 21:58
Ні не бісило б, але корвалол викликає звикання та синдром відміни.
Це б мене б більш бентежило
Фима Собак
• 06 июня в 22:01
Ответ дляЗамурмишка
Автор - ви повне дно.
Я незбираюсь, тут виписувати виправдовування. Але мама у мене лізе де треба і нетреба...я у неї завжди була поганою, ботнероблю так як мама мені вказує жити
Замурмишка• 06 июня в 22:02
Ответ дляФима Собак
Вас ніхто виправдовувань не просить, але бісить через корвалол, це вже дно.
Мами всім вказують як жити, на то вони і мами.
МЧСница• 06 июня в 22:05
Ответ дляФима Собак
Живите отдельно и никто «не бісилоб»
Фима Собак
• 06 июня в 22:05
Ответ дляЗамурмишка
Не погоджуюсь! Мами так є різні і моїй мамі ніхто невказував, як їй жити і вона жила своє життя так, як хоче...хоча маму вона мала! А я маю звітувати за кожен свій рух і час де я і що роблю...хоча маю сім´ю дітей чоловіка роботу...купа забот дачу город
Замурмишка• 06 июня в 22:06
Ответ дляФима Собак
Не погоджуйтесь)
У вас діло не в корвалолі.
Почали з одного, тепер вже інше.
У вас діло не в корвалолі.
Почали з одного, тепер вже інше.