Два-три тижні і фсьо• 10 июня в 19:08
Де купити книги?
Щоб ціни були адекватні. Може маєте хороший онлайн магазин ?
Ростки жимолости• 10 июня в 19:14
Цены нынче очень кусаются .
Приходится читать электронные варики
Ростки жимолости• 10 июня в 19:14
Ответ дляДаЗдраПерма
Шукайте б/у, будут дешевші ніж нові
Бу на олх за три тома нужной мне подборки по 6000 и это не винтаж какой-то
ДаЗдраПерма• 10 июня в 19:15
Ответ дляРостки жимолости
Вы нашли новое дешевле?
Голубая фишка• 10 июня в 19:15
Якабу сайт там беру книги на укр почту заказывала ещё и доставка бесплатная была
Вам телефонограмма• 10 июня в 19:37
Кожну конкретну книгу я гуглю, бо іноді дешевше на сайті видавництва, іноді вона десь у розпродажу. Вживані книги моніторю на олх і у книжних фб групах.
Люблю порядок• 10 июня в 19:53
В Києві є бу книгарня, -30% від ціни на сайтах книжкових, в ідеальному стані. Назву не помню, погугліть. Вони приймають і продають
40каградусная• 10 июня в 20:00
Ответ дляРостки жимолости
Це які?
Тумба-юмба• 10 июня в 20:02
Ловити знижки ( КСД не так давно -25% презентував) , передзамовлення , що анонсують видавництва ну і ОЛХ