Треба підробіток• 15 июня в 12:39
Подушка під голову в автобус- 700 грн, де є дешевш
Яи це хороша якісь?
Українська зірочка• 15 июня в 12:40
лучше надувную берите.Эту таскать надо,места много занимает
Подтяжка• 15 июня в 12:42
У нас на этот никакущий Витхен цены не сложат.
В Минисо отличные подушки такого типа мемори и стоят совсем недорого. И в таких же магазинчиках с китайским барахлом в ТЦ полно таких подушек
Меня не звали• 15 июня в 12:42
Таких подушек везде полно за три копейки. Я себе тоже дешёвую заказала, но другой формы. Хочу такую попробовать
Пэрисхилтонша• 15 июня в 12:42
Фоточки нема• 15 июня в 12:43
Раджу надувну. Свою функцію виконує, коштує копійки і місце не займає.
ЗдохниПуйло• 15 июня в 12:45
Ответ дляФоточки нема
Підтримую
Стриптизерка• 15 июня в 12:45
Ответ дляПодтяжка
І не кажіть. Батьки придбали валізи Вітчен і вони нічим не кращі ніж такі самі з ССС. Навіть менш зручні за рахунок 2 колесиків замість 4 та відсутності ручки на довгій стороні. По сходах незручно нести
Лівий Локіть• 15 июня в 12:45
Ответ дляПэрисхилтонша
Ось таку купувала тижні 2 тому в Сільпо. Піна меморі, дуже зручна, коштувала 350 грн здається
У мене такі ж є. Мені незручні
ЗдохниПуйло• 15 июня в 12:46
Ответ дляДоктор Хаос
Без кнопки она слазит во сне
Я ніколи не прищіпую, навіть в голову не приходило
Доктор Хаос• 15 июня в 12:46
Ответ дляЗдохниПуйло
И зря
Лівий Локіть• 15 июня в 12:51
Ответ дляМеня не звали
У мене такі самі декілька штук для всієї сім´ї брала. У мене в ній шия терпне
Угадайс• 15 июня в 12:52
Ще подивіться в магазинах, де продають подушки, постільну білизну. Я свою там брала.
Ще Сінсей і на заправках.
Мені надувна комфортна зовсім. Я брала ’підкову’ зі штучним наповнювачем. Приміряла в магазинах, чи зручно мені.
Ще Сінсей і на заправках.
Вакцениро Вона• 15 июня в 12:54
Ответ дляФоточки нема
И сдувается без конца и не согнешь если нужно
Смячиком• 15 июня в 12:55
Я таку подушку підкладаю під спину або сідаю на неї. Спробуйте, так набагато зручніше. А спати в автобусі допомагають беруші та повʼязка на очі. Це особисто мені, але може і ще комусь підійде 🤗
Фоточки нема• 15 июня в 12:55
Ответ дляВакцениро Вона
Моя не сдувалась. Да и сгибать её как-то по особенному необходимости не возникало.
Угадайс• 15 июня в 12:55
І в тій, що у вас на фото, не приємна наволочка. На неї також звертайте увагу, що шиї/обличчю було комфортно.
И.О. человека• 15 июня в 12:58
Ответ дляКофр для ноги
везде, атб, аврора, юск, любой супермаркет
+100000, і не за 700
И.О. человека• 15 июня в 13:00
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я саме таку і купила, покриття, як замш, в секонді на вагу вийшло майже 10 грн. За 4 шт.
Красота неземная• 15 июня в 13:01
Ответ дляМеня не звали
Оця класна. У нас такі вже декілька років, там хороша підтримка шиї.
Треба підробіток
• 15 июня в 13:06
Ответ дляКрасота неземная
А де знайти?
Меня не звали• 15 июня в 13:15
Ответ дляТреба підробіток
А де знайти?
На Проме, на олх, на розете - их везде полно. На олх дешевле всего