Подмигашка• 16 июня в 22:36
Чи пішли би Ви до "зіркової" косметології?
Порадили одну клініку, записалася туди - престижна, дорога локація, прайс +/- по Києву, але якісь блогери, "зірочки" типу Дорофєєвої в постах клініки. От і думаю, може це піар за рекламу, а клініка шарага або взагалі прачечна, тим більше на гугл-картах її немає, як немає і The Fame Золотухіна.
Подмигашка
• 16 июня в 22:57
Ответ дляСтрахованная
Кушніренко?
Ні ’Стефанія’ лікаря Клівник.
Патриоточка• 16 июня в 23:03
Да, сходила бы. По совету, а не из-за Дорофеевой. Кстати, у нас в городе она укладку делает в салоне, который действительно - лучший. И естественно у них на странице есть фото