Кошкина мать• 17 июня в 10:00

Ненавиджу росію і все, що з нею зв´язане

Чоловік та дружина чекають поки знайдуть сина під завалами. А Трамп ніяк не може ввести санкції, бо путін хоче миру, світ зійшов з розуму. Думаю, що Європі теж потрібно готуватися, дід відчув смак крові.
Шеллар• 17 июня в 10:03
На Європу? Та не смішіть це бізнес-партнери, які мають спільним гешефт.
Манула• 17 июня в 10:04
Що робити Європі вони якось самі визначаться...
А от що робити Україні? Повна безвихідь, безнадія, ніяких перспектив на закінчення безкінечного жаху ...
Поля Дяченко• 17 июня в 10:04
Це про нього.
Але він вже сказав, що через санкції проти підораші втрачають великі гроші
pupsi4ek• 17 июня в 10:04
Ответ дляМанула
1) Продовжувати битися;
2) Капітуляція.
pupsi4ek• 17 июня в 10:05
Ответ дляПоля Дяченко
Це про нього.
Він думає лише про інтерес Штатів. Все інше побоку
felix_et_libera• 17 июня в 10:06
Треба думати, як нам вийти з цього жаху. Хто винуватий і так ясно. Тільки що з того нам?
dogfriend• 17 июня в 10:07
https://www.facebook.com/share/p/1Ah7k6bNjp/
Читаючи цей допис, стають зрозумілими дії Трампа
Natalia505• 17 июня в 10:09
Та кількість грошей яка була вкрадена, виведена, просрана, розтаскана могла допомогти краще закривати небо. Мільярди які вкрали на фортифікаціях десь осіли в кишенях ´українців´. Зараз мене це турбує більше. Що буде після, з такими ´людьми´ поруч. Вони в цьому горі також винні.
Елена 2016• 17 июня в 10:09
автор без нервов, когда у вас будет время прочитайте историю геноцида страны Руанда в 1994 году (800 тыс за месяц, каждый 14 человек погиб), а потом прочтите цитаты их лидера, и внимательно изучите как страна вышла из вражды и многолетнего кризиса, из чего и КОГО они создали свою армию, как удалось им достичь мира, когда там начался замес все страны вывели оттуда свои миротворческие войска (Франция и Англия). Сейчас Руанда политически стабильна и развитая экономически страна.
-sofi-• 17 июня в 10:12
Ответ дляpupsi4ek
Правильно делает.
Fervent_Heart• 17 июня в 10:18
Ответ дляpupsi4ek
Президент в первую очередь должен думать об интересах своей страны.
IndividualForce• 17 июня в 10:27
Ответ дляpupsi4ek
Ви бачили що у Сша робиться? Мої всі колеги звідти говорять, що він розвалює Штати, там не інтерес штатів, а його особистий. При чому там всюди вуха росії стирчать.
Goku5927• 17 июня в 10:28
Ответ дляЕлена 2016
Читала про цей історичний період в Руанді. Як мені здається, ключову роль зіграло захоплення столиці новообраним урядом. Виправте, якщо помиляюся.
Якщо переносити цей сценарій на Україну, вихід лише захопити Москву. Власне всі війни закінчувалися саме таким чином
Anastasiia-9046• 17 июня в 10:33
Ответ дляШеллар
Скоріше на країни Балтії, але далі ніхто не піде. Їм НАТО не допоможе, на жаль. Будуть дуже занепокоєні
Peres Lal• 17 июня в 10:33
Ответ дляpupsi4ek
Так он президент Америки. Неожиданно? О чьем благосостоянии должен думать президент Америки?
Елена 2016• 17 июня в 10:35
Ответ дляGoku5927
у меня другое мнение на этот счет. я дискутировать на эту тему не буду, иначе получу в бан.
Fresh• 17 июня в 10:38
Ответ дляNatalia505
Була? Так зараз і далі крадуть. Ці зелені тварі ніяк не надеруться. Вже можна було тисячу заводів по виробленні зброї зробити.
А вони пенсії суддям по 100тис далі платять, ремонтують дороги і відмивають мільярди
Черный Ловелас• 17 июня в 10:40
Те санкции не очень то и помогают а вот залп томагавков очень бодрит.
Vivat Academia• 17 июня в 10:40
Та які санкції, перемовини б скоріше, щоб отакого не було
Наслухаласт сьогодні
Басина• 17 июня в 10:40
Ответ дляpupsi4ek
Він думає про свої інтереси. Загнав авторитет штатів просто під плінтус.
Еленнн• 17 июня в 10:42
Ответ дляПоля Дяченко
Це про нього.
он всі зустрічі скасовані і їде.. ( перед цим- видав що жалко, що 7, і немає 8 члена. от після того і скасувалось..
Svit_from_It• 17 июня в 10:45
Трамп с путиным поделили мир как гитлер и сталин. Вы еще гне заметили что Трамп поддерживает и одобряет все действия хуйла? Не ввели 8й пакет санкций бо надо ж договариваться и хуйло хочет мира - это благодаря трампу. Вчера сказал что надо вернуть хуйло в g8.
Эта тварь должна висеть рядом с хуйлом
Манула• 17 июня в 10:45
Ответ дляЧерный Ловелас
Так нема того залпу і не передбачається, судячи з усього на відміну від щоденних залпів по українським містам ...
Vivat Academia• 17 июня в 10:49
Ответ дляpupsi4ek
1) Продовжувати битися;
2) Капітуляція.
Ну куди битися у нашому становищі???
Svit_from_It• 17 июня в 10:55
Ответ дляVivat Academia
Ну куди битися у нашому становищі???
Удалено администрацией...
anna_2014• 17 июня в 10:56
Ответ дляПоля Дяченко
Це про нього.
Він вже каже евакуюватися з Тегерану..... але якби ж він був президентом, то цього б не сталося...
Vivat Academia• 17 июня в 11:04
Ответ дляSvit_from_It
Удалено администрацией...
Захочуть самі відберуть або знищать...
Svit_from_It• 17 июня в 11:06
Ответ дляVivat Academia
Захочуть самі відберуть або знищать...
а вы ждете пока они придут и исполнят свои желания? белые господа? зачем ждать, можно сразу
Vivat Academia• 17 июня в 11:07
Ответ дляSvit_from_It
Я жду, коли президент підпише мир
Svit_from_It• 17 июня в 11:11
Ответ дляVivat Academia
Я жду, коли президент підпише мир
так путин не хочет мира, или вы про путина?