Мозговая пилочка• 18 июня в 11:02
Просто позор
Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Чумачечая Весна• 18 июня в 11:04
тобто ви чоловіка перед фактом в магазині поставили що вам потрібна каблучка і ціпок?
Лагшмивара• 18 июня в 11:04
А зачем покупали сережки со своей карточки, абы купить хоть что-то?
Любимка-анонимка• 18 июня в 11:05
В стране война ,неизвестно что дальше будет-надо экономить а ты рыжее покупаешь,паренек прав
Бавовнятий Пупс• 18 июня в 11:05
Ну треба було обговорити ваші можливості і бажання завчасно, а не в магазині)
В кого тако було• 18 июня в 11:05
Точно шо позор )) У вас обоих нет денег на ваши хотелки, к чему эти походы по ювелиркам?
Черпак_для_фантазий• 18 июня в 11:05
У нього стотищмільйонів зарпоатагчи яка? Ви подружжя? Якось дивно
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:05
Ответ дляЛагшмивара
Так ,що змогла те і купила
короткопамятна• 18 июня в 11:05
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну взагалі-то купувати зараз золото дуже вірне рішення
Кров з молоком• 18 июня в 11:06
Если для вашей семьи такие покупки дорого, то стоит обсуждать это заранее и сумму, которую можете потратить, тоже обсудить заранее..
Бавовнятий Пупс• 18 июня в 11:06
Навіщо вам сережки?
Ви ж їх не планували купувати) то навіщо вам найдешевші непотрібні сережки за свої гроші
Черпак_для_фантазий• 18 июня в 11:06
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
Показуйте. Золото з брільянтами за скільки?
Лагшмивара• 18 июня в 11:06
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
Зачем? Если денег не хватает, зачем та ювелирка?
В кого тако було• 18 июня в 11:06
Ответ длякороткопамятна
Тоненький золотой браслет в виде будущего лома? В чем выгода?)
Столічна штучка• 18 июня в 11:06
Ви реально не знаєте, чи дозволяє ваш сімейний бюджет такі покупки?
короткопамятна• 18 июня в 11:06
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
Чому ви не обговорили бюджет подарунку?
Мішечок щастя• 18 июня в 11:06
Ответ дляЧумачечая Весна
Ланцюжок, бо в українській мові’ціпок’ має інше значення. Рано ще в ювелірках авторці ціпки вибирати
Черпак_для_фантазий• 18 июня в 11:06
Ответ длякороткопамятна
Ага, у сумнівних виробах з 80% знижки
Столічна штучка• 18 июня в 11:07
Ответ длякороткопамятна
Наприклад?
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:07
Ответ длякороткопамятна
Ну а поговорити. Про бюджет подарунку ?
Він розраховував на 9-10 тисяч стеля,але один тільки ланцюг буде коштувати 20-30 тисяч
Він відірвався від землі ,не вкурсі цін ,а потім дивується
Я йому пропонувала давай 10 готівкою,в 10 карткою заплатимо
короткопамятна• 18 июня в 11:07
Ответ дляВ кого тако було
Довгострокова інвестиція
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:07
Ответ дляВ кого тако було
10 тисяч гривень готівки в нього було
Виниловая пластинка• 18 июня в 11:08
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
Вам би, пані, перед тим, як кілограми золота носити, для початку граматику б повчити, книжок би начитатись... а вже тоді....
Мішечок щастя• 18 июня в 11:08
Ответ дляМозговая пилочка
То зараз золото дороге. В чому його проблема. Не хотів, не купив
Лагшмивара• 18 июня в 11:08
Ответ дляМозговая пилочка
Точно позор.
сою не люблю• 18 июня в 11:08
Странная ситуация, причем с обеих сторон. Если денег нет - зачем идти в ювелирный? Мужчина странный невероятно, его ж туда не в забытье привели, он же понимал, что это дорого будет, зачем было устраивать концерт? И зачем Вы вообще туда шли, если с ним не обсудили? И зачем покупать абы что?
Так много вопросов
Мозговая пилочка
• 18 июня в 11:08
Ответ дляЧумачечая Весна
Ні,казала в цей же день,але раніше
короткопамятна• 18 июня в 11:08
Ответ дляМозговая пилочка
Ну? Взяли б грошима і самі купили б