Продавчиня кіз• Изменено 18 июня в 20:16
У вас бувало так, що ви не змогли жити в квартирі, де…
…наче все норм, але є нюанси. Наприклад залізниця в 300 метрах від дому, і вам обіцяли, що поїзди будуть ходити рідко, а виявилось, це неправда, і воно грохочуть навіть вночі, і не тільки електричка, а товарні. Або наче хороший район, але навколо з магазинів - одне напівдохле АТБ з касирами, які роблять вигляд, що ти завалився до них додому, і вони вкрай цьому не раді. Три каліки продають овочі і фрукти втридорога, відносно того, що воно все і так недешеве. Або наче і ремонт зроблений в квартирі, але навколо одні дзеркала (не знаю, чи то, щоб простір розширити, чи то, щоб собою любоватися). І це мало того, що небезпечно під час прильотів, так ще й доводить до сказу від того, що я на кожному кутку, в кожній кімнаті у дзеркалах на повний зріст бачу, яка я страшна, стара і жирна (освітлення відповідне). Або що коли тобі показували квартиру, в ній була повністю вимкнена електрика, а коли ти її ввімкнув, то виявилося, що по стінах щось пищіть, якісь блоки проводки, наче зарядний, який забули в розетці, і цей писк зводить з розуму, а пропадає, коли вимкнути електрику. А ще вид з вікон відкривається з одного боку на тюрму, а з іншої сторони будинку кладовище. Що на вікнах тут ролети, які від сонця взагалі не захищають, а повісити карниз зі шторами - зась. Що газова плита якась зламана, хоча стверджують, що працює, а газ в ній ледь їде, ковшик закипʼятити іде півгодини. За договором маємо жити тут рік, але за рік я з розуму зійду, на цій квартирі настояв чоловік, бо йому важливо, що відносно безпечний район. Є купа іншої фігні, але вона терпима. Що б ви робили на моєму місці? Чесно кажучи, тільки заїхали, а мені вже хочеться звідси скоріше звалити, незважаючи на те, що ціна дуже хороша за той ремонт, який тут є.
Українська Мрія• 18 июня в 20:16
Откройте рот и скажите что вам не нравится, прям треш квартира, если вас взяли в заложники. Махните рукой
Повітруля• 18 июня в 20:16
Автор, вы мне напомнили фильм ’Долговая яма’ с Хэнксом, если кто не видел рекомендую))
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:17
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не зрозуміла, поясніть.
Патриоточка• 18 июня в 20:18
Ну, тюрьму и кладбище трудно не заметить, даже если ролеты на окнах))) Про АТБ - д@ебки (вы для продавцов тоже мб баба с вечно недовольным лицом), про лаги с техникой и электрикой - решается или с хозяевами, или мастера вызовите ) Мужу ж было принципиальным именно это жилье? Пусть раскошелится ))
Верочка 100%• 18 июня в 20:19
автор ко всему привыкаешь и даже к такому, поверьте. Меня всё раздражало в новой квартире, даже грохочущий новый холодильник и дебильная стиралка. Поезд, тоннель рядом, соседи по голове ходят, собаки гавкающие с частного сектора и т.д
Полонянка SexShop-а!• 18 июня в 20:20
Роллеты есть блекаут
Плиту, наверное, специалист может почистить.
Тюрьма - нехорошо, конечно. У меня не с окна видно, но в пешей доступности. Иногда сбегают, иногда их под конвоем куда-то на работы водят. Ничего никогда не случалось, но немного стремно.
Жд тоже у меня рядом. Я не реагирую.
В остальном смотрите сами. Может, приживетесь, а может, первое впечатление и не обмануло.
А, насчет электрики. Пищит - то хрен с ней. Но надо точно знать, что не коротит
Жд тоже у меня рядом. Я не реагирую.
Банка з медом• 18 июня в 20:20
Ото я такая сама, як ви - зайшла з відкритим ротом, що показали, те побачила. А треба інакше, як мій чоловік, куди він тільки носа не впхнув, поки визнав квартиру підходящою.
Короче, треба було дивитись добре.
На рахунок залізниці, то до цього звикаєш, ми колись біля швидкісного трамваю жили, коли переїхали, то я не могла спати в тій тиші))
Визвіть електрика, нехай гляне, що там пищить. Дзеркала можна затонувати чи плівку якусь наліпити.
Короче, треба було дивитись добре.
Міняйловна• 18 июня в 20:20
Автор, я так понимаю самая печаль - зеркала? Снимите их нафик, настроение улучшится
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:21
Ответ дляВерочка 100%
І ви звикли? Перед цим орендували бабушатнік, але з усіма нюансами попереднього житла, там було набагато приємніше, тихіше, затишніше, ніж тут.
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:22
Ответ дляМіняйловна
Вони на дверцятах шаф-купе. Не знімеш їх( а інши приклеєні до стін на монтажний клей
Міняйловна• 18 июня в 20:23
Ответ дляПродавчиня кіз
Может заклеить чем-то отдираемым?
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:23
Ответ дляПатриоточка
Думали, що тюрма і кладовище - головні мінуси, з якими ми змиримось.
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:24
Ответ дляМіняйловна
Может заклеить чем-то отдираемым?
О, а чим наприклад? Я залюбки!
Полонянка SexShop-а!• 18 июня в 20:24
Ответ дляПродавчиня кіз
Клей срезается строительным ножом.
В том же юске есть пленки. Вообще они для окон, чтоб свет пропускали, но через них не видно. Есть даже статические. Налепите на шкафы. Уже радостнее станет)
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:25
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Клей срезается строительным ножом.
Дякую, може і на вікна наліпити їх? бо сонце постійно шпарить в квартиру(
Міняйловна• 18 июня в 20:25
Ответ дляПродавчиня кіз
О, а чим наприклад? Я залюбки!
Спитайте в епіцентрі, є такі плівки спеціальні
Полонянка SexShop-а!• 18 июня в 20:26
Ответ дляПродавчиня кіз
Я бы на имеющиеся крепежи просто роллеты блек аут купила. Юск, эпик, например. Ширина легко режется
Верочка 100%• 18 июня в 20:26
Ответ дляПродавчиня кіз
Да, уже третий год живем, уже не на что не обращаю внимания, привыкла, только соседи бесят)))
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:27
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дяк, наче і не дорого виходить, погуглила ціни
Викупана• 18 июня в 20:27
знімала якось квартиру в хрущовці на першому поверсі без балконів. місяць і більше не витерпіла.
холод собачий. через перший поверх мало освітлення. прання сушити ніде. на вулиці на мотузках не варіант. санвузол не зручний. довбана колонка. чутно все: хто під під´їздом тусить, хто іде, грюкає дверима, хто піднімається сходами, а це всі 4 поверхи зверху. завжди треба закривати занавіски і вмикати світло навіть удень, або ти будеш як в шоу ’за склом’.
хоч відносний центр міста, але транспортна розв´язка ніяка, треба пилять до проспекту, щоб влізти у вже забитий транспорт.
ну і довкола одні такі ж хрущі з контингентом бабуленцій, з магазинами а-ля совок.
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:28
Ответ дляВерочка 100%
Сусіди - то страшне. Навколо сімʼї з малими дітьми, в кожній по двоє-троє, це окремий кабздець
Полонянка SexShop-а!• 18 июня в 20:28
А, ну и важное)
Представьте, что живете с родней, которую не любите. Ну свекры там или еще кто. Точнее, вынуждены жить.
И теперь сравните такую жизнь с жизнью в Вашей квартире) Думаю, Вы увидите ее плюсы))
Міняйловна• 18 июня в 20:29
Зачитала чоловіку, він сказав що найбільша проблема з проводкою, не повинно нічого пищати. Може викличте електрика, справді
Полонянка SexShop-а!• 18 июня в 20:29
Ответ дляПродавчиня кіз
Не расстраивайтесь)
Что-то да и можно изменить. Пусть и не глобальное. Но вдруг и этого хватит для настроения)
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:30
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А, ну и важное)
От рідня - це справді торба. Від них я б точно зʼїхала, хоч на край світу. Хоча з 16 років з ними не живу, але коли приїздила - на другий-третій день починався кошмар
Викупана• 18 июня в 20:30
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Роллеты есть блекаут
Жд тоже у меня рядом. Я не реагирую.
та я б не сказала, що пищить то хрін. це може і до сказу довести якщо вона реально постійно пищить.
Продавчиня кіз
• 18 июня в 20:31
Ответ дляВикупана
У вас таке було? Що то виявилось?
Полонянка SexShop-а!• 18 июня в 20:31
Ответ дляВикупана
Вопрос в том, что сказ - это, конечно, нехорошо. Но пожар точно хуже