Вільний митець• 19 июня 2025
Порадьте придбати спортивний костюм.
Прошу поради досвідчених де купити жіночий спортивний костюм. Толстовка, утеплений, щоб оверсайз із достатньою довжиною штанів (на зріст 175+). А саме головне - якісний, щоб не брався катишками якнайдовше. Бо маю вже досвід невдалих покупок. Похваліться своїми костюмами, порадьте продавців/виробників із власного досвіду. Буду вдячна
Добродійка• 19 июня 2025
Самий якісний в мене турецький Raw. Ще New Color. Довжина гарна, але всеодно їх без примірки не раджу купувати. Моделей в них досить багато. Я, наприклад, обрала штани з манжетами, а донька такі забракувала.
Чудовий каламбур• 19 июня 2025
Купила випадково в інсті турецький пару років назад. На мій подив виявився дуже якісним
Вільний митець
• 19 июня 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
От би марку або посилання.
аромат Жука• 19 июня 2025
Стимма, носила всю зиму их костюм, все хорошо, и подходит по длине, я 176, понимаю эту проблему