Віцепрем´єр-міністр України — міністр національної єдності України Олексій Чернишов не повернувся із закордонного відрядження. Як відомо, нещодавно його колишнім підлеглим висунули підозри у незаконному збагаченні. Сам Чернишов на момент вручення підозр опинився у відрядженні за кордоном
Про це журналіст «Української правди» Михайло Ткач 17 червня написав у соцмережах.
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
Та там все инновационо у этой власти, не удивлюсь если штрих хотел просто свалить нахер, но просто свалить не интересно, нужно покреативить, у нас же страна креативная, неординарная, и замутил себе Минед, напилил немного денежек и свалил, т.е. этот Минед для того и создавался чтоб чувак красиво и со вкусом свалил, чтоб еще раз 73% -м харкнуть в морду
минед, ебаллы :-) романтика
Vlada-Maria• 19 июня 2025
Ответ дляtala-li
Ай, маладец!
барыга
он чьих будет? зеленых или красных?
барыга
он чьих будет? зеленых или красных?
фактичний касир зеленого ’Коперативу ’озеро’
Vlada-Maria• 19 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Триндець якщо правда
проскакувала новина, що зелені хочуть його замість Маркарової втулити послом
Olenka_bum• 19 июня 2025
Ответ дляVlada-Maria
Куди котится ’світ і світогляд зелених’?
Деградація на всіх рівнях(((
Ответ дляUnbreakableSpirit
минед, ебаллы :-) романтика
Ага, романтика, типа прогрессивная хай-тек молодежь у власти, на самом деле замшелые, архаичные клептократы, посадили женщину за то что писю за деньги показывала и донатила на ЗСУ, Да в той же мусульманской Турции за секс не штрафуют и не садят, все свободно, а у нас высокоморальная нравственная страна
Vlada-Maria• 19 июня 2025
Ответ дляOlenka_bum
Деградація на всіх рівнях(((
як куди? до грузинського сценарію... просто ще можна розводити європейців на бабло та надто багато незгідних на такий сценарій. Ну і поголів’я акакаяразнічне треба скоротити до контрольованих розмірів.
Але це діло поправиме, все на мазі.... трудяться денно і нощно...
АОЗ зірвала виробництво боєприпасів 155 мм
На фронт поставили неякісні міни Чи розірвали контракт із підприємством
У ЗСУ є серйозні проблеми в управлінні: світові ЗМІ написали які
Ответ дляVlada-Maria
Не буде у нас Грузинсьського сценарію і не мрійте, у нас Білоруський сценарій плавно переходячий в Китайський
Vlada-Maria• 19 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
та там нема про що мріяти, власне... це вони мріють
Vlada-Maria• 19 июня 2025
Ответ длягрешница кающаяся
Батальон Монако пополнился еще.
комбат прибув))))