Ламборджини• 20 июня в 10:53
Київ-Суми через Прилуки
Всім добрий день! Підкажіть, будь ласка, хто їздив в Суми через Прилуки - як там дорога. Завжди їздила через Бориспіль, але зараз не дуже хочеться зайві 50 км їхати.
Свезло так свезло• 20 июня в 11:36
Я їзжу в Прилуки. Трохи потрясе від Нового Бикова, орієнтовно км 20. Ну і в деяких місцях треба бути уважною, де стики старої дороги і нової. Знаки попередження про це є. Що після круга - не знаю
Mystery -ing• 20 июня в 11:39
Дорога лучше чем через Пирятин. Немного бетонки старой и пару недоделанных небольших мосточков (рядом объезды, там аккуратнее).