Пусин Кукин• 20 июня в 14:51
Як вибрати розмір купальника на НЕКСТ Next?
Дівчатка підскажіть по розмірній сітці на нексті? Дитячі розміри знаю більшомірять, а от жіночі, як?
Хто який розмір купальників колись купував?
Ношу Л\хл з одягу
Пусин Кукин
• 20 июня в 16:31
Ответ дляЗамрійлива
На груди 91, талія 75, стегна 101 брала 12 розмір
Може якось допоможе
Дякую. Допоможе. ❤️
Начальник Анонимов• 20 июня в 16:44
Там важко з розмірами , груди 93, талія 68, стегна 97 , зріст 172 купила 12 розмір , з приміркою, суцільний .Моя сестра має подібний і худіша за мене теж такий розмір. Бандо взагалі купила 14 розмір , бо 10 і 12 були замалі .
Напланетянка• 20 июня в 19:54
Лотерея...
Брала суцільні, на розмір менше ніж по їх розмірній сітці. Приїхали гігантські, можна було сміливо ще розміри на 2 менше взять. Добре, що в них повертати можна все, в т. ч. купальники і білизну. Повернула і видихнула, таке тільки оффлайн.