Малая Налегке• 21 июня в 09:04

Мірена і фіброаденоми та кісти в грудях.

Мені 48, направляють на гістероскопію по видаленню субмукозної міоми (1см) з подальшим встановленням спіралі Мірена щоб не було більше рецидивів міоми (є ще інтрамуральні міоми 2 см). Мене бентежить в ций ситуації ще наявність невеликих фіброаденом і кіст в грудях (Birads2). Мамолог каже тут не вгадаєш як буде, індивідуально. І от як прийняти рішення - ризикнути? Можливо хтось встановлював мірену в такий ситуації поділіться вашим досвідом.
Дайте вподобайок• 21 июня в 09:07
Бідні жінки, 50/50... Ну, нічого, в цьому році на вивчення облисіння вкладено в 6 разів більше грошей, ніж на вивчення жіночих хвороб уцілому. То ж сподіваємося, що чоловіки без облисіння якось врятують ситуацію.
Цикавенная• 21 июня в 09:18
Ні, я б не ризикувала
Маю фіброзно-кистозну мастопатію
Живу як на пороховій бочці
Точно рак грудей в мої плани не входить
Винник• 21 июня в 09:48
Давно фіброаденома в грудях, постійно контролюю її, також є кісти, Мірна стоїть вже 5 років, скоро буду міняти та ставити нову, була гістероскопія з видалення поліпів, дуже задоволена що поставила спіраль, з нею багатьох проблем позбулася.
Це мій досвід. Мені 50.
...аяприкольная• 21 июня в 09:53
у меня на фоне Мирены полезли кисты в груди. поставила, когда мне было 42. родила ее через 2 года. вылезли сильно вены на ногах тоже в это время.
Самоучка• 21 июня в 10:00
У мене не было кист в груди, но после мирены появились и в груди, и в яичниках.
После удаления ее прошло
автор Малая Налегке • 21 июня в 10:50
Ответ дляЦикавенная
Ні, я б не ризикувала
Маю фіброзно-кистозну мастопатію
Живу як на пороховій бочці
Точно рак грудей в мої плани не входить
Ось і в мої плани не входить... Але третій раз вже видаляти цю субмукозну міому... теж не в захваті від маніпуляції під загальним наркозом, тому і думаю може ризикнути....
автор Малая Налегке • 21 июня в 10:52
Ответ дляВинник
Це мій досвід. Мені 50.
Дякую що поділились досвідом. Як контролюєте - УЗД молочних залоз? Як часто перевіряєтесь?
автор Малая Налегке • 21 июня в 10:52
Ответ для...аяприкольная
Ох... ви вже їх знали чи ще з нею?
автор Малая Налегке • 21 июня в 10:53
Ответ дляСамоучка
После удаления ее прошло
А через який час видалили Мірену?
...аяприкольная• 21 июня в 10:58
Ответ дляМалая Налегке
Ох... ви вже їх знали чи ще з нею?
до мирены кист больших не было. была миома и фиброзно-кистозная мастопатия. а на мирене вылезли кисты по 1см и больше
автор Малая Налегке • 21 июня в 11:35
Ответ для...аяприкольная
Хотіла запитати чи знЯли ви мірену вже? (то т9 виправив))
...аяприкольная• 21 июня в 11:41
Ответ дляМалая Налегке
так я же сразу написала. родила ее через 2 года. начались боли, как при схватках. на кресле врач подтвердила, что матка в тонусе сильном как при схватках. с короткими промежутками по времени.ну и вытащила мирену. боли тут же прошли. больше я ее не ставила
Винник• 21 июня в 11:43
Ответ дляМалая Налегке
УЗД раз в півроку, може більше, мамографію роблю раз в два роки, так рекомендовано лікарем, а вагінальний УЗД роблю раз в півроку, бо стоїть Мірена, ще контролюю лейоміому, але на фоні спіралі її вже майже немає. Коли ще 5 років тому робила біопсію поліпа, то патанатолог відразу сказав: ставити спіраль, вони там в анатомічці багато чого надивилися, і в палаті, коли лежала після операції, теж наслухалася, жінки кожен рік видаляли поліпи, нічого не приймали, і чим все закінчилось. Але, якщо зручно приймати пігулки, то лікар порадить і підбере, але моя гінеколог одразу теж сказала: потрібна гормональна терапія, інакше ніяк. Доречі, відома гінеколог Шупенюк, теж такої думки, вона на ютубі веде передачі,завжди цікаво послухати. Але вирішувати, все-таки Вам.
Зичу міцного здоровʼя!
...аяприкольная• 21 июня в 11:47
я удалила зимой полип. и начала прием Жастинды. она тоже не очень хорошо на кисты действует. но все же легче, чем мирена
автор Малая Налегке • 21 июня в 12:01
Ответ дляВинник
Зичу міцного здоровʼя!
Дякую! Подивлюсь ще відео Шупенюк. Буду думати, часу обмаль.
автор Малая Налегке • 21 июня в 12:05
Ответ для...аяприкольная
Я была на Клайре. У меня на ней и миомы выросли и все образования в груди... Поэтому мне скорей всего только прогестероновый препарат нужен... Жалею что тогда послушала одного врача и села на Клайру, она мне много навредила.
автор Малая Налегке • 21 июня в 13:34
Ответ для...аяприкольная
Аааааа зрозуміла, я думала може вам її назад встановили. Після мірени кісти так і залишились, бо пишуть що в когось зникли як Мірену видалили?
...аяприкольная• 21 июня в 19:34
Ответ дляМалая Налегке
нет, не исчезли. и уходить не хотят. тазалок пила, мастодинон пила - шо компотики, толку ноль. только через полгода непрерывного приема Эпигалин-брест кисты уменьшились на 1-2мм. маммография в конце декабря 2024 и вот позавчера по назначению врача.в понедельник к врачу
автор Малая Налегке • 21 июня в 20:30
Ответ для...аяприкольная
Бажаю щоб все налагодилось🙏 В мене і кісти в грудях теж є вже, разом з фіброзними утвореннями...
Самоучка• 21 июня в 22:22
Ответ дляМалая Налегке
А через який час видалили Мірену?
Через 1.5 года