Мамаша в бигудях• 21 июня 2025
Допоможіть будь ласка прочитати рецепт
Дівчата,не можу зрозуміти 1 та 2 пункти що саме написано перше слово яке-калій/калт/калш ..дерм?
Це від висипань,взнати від лікаря,який писав не має можливості
Дякую,хто допоможе
Удачная• 21 июня 2025
Встречала такое правописание в глубоком совестком союзе. Когда буква ш, подчеркнутая снизу - это ш, а сверху - это прописная т. Похоже, Ваш врач как-то так и пишет. Внизу слово крем также написано. Ну, точнее, она то так, то так пишет)
Мамаша в бигудях
• 21 июня 2025
Ответ дляВельшановна
Та вы что , это же идеальный почерк для врача .
І що Ви там бачите?)який крем?
Бо не можу знайти нічого подібного в інтернеті
Вельшановна• 21 июня 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
І що Ви там бачите?)який крем?
Так вам уже выше написали
Удачная• 21 июня 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
І що Ви там бачите?)який крем?
А как ищете?)
Вельшановна• 21 июня 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
І що Ви там бачите?)який крем?
Ось