бибизяна• 25 июня в 13:45
Зачем делают губы под самый нос?
Это разве красиво? Неужели владелицы не видят как это комично смотрится? Я не против косметологии , но можно же делать в меру к своему лицу…
Зубачистка• 25 июня в 14:07
Ответ дляПампушечка
Та ну. Вас послухати то все заради того як ти будеш виглядати в гробу.
Це просто супер що звичайні жінки мають можливість робити нігті, ходити до косметологів, корегувати зовнішність
И что даёт? Кайф?
Asteroidea• 25 июня в 14:08
Ответ дляПампушечка
Ви бачили тітоньок що малюють чорним олівцем брови дуги?
Ви пам´ятаєте як ми перламутрову помаду обводили чорним олівцем?
Ви пам´ятаєте наші вибілені начесані чолки зафіксовані намертво лаком?
У кожного своє поняття прекрасного
Не у всіх так було. Помади дійсно, в мене були різні і в тому числі з перламутром. Темним олівцем не наводила 🤷♀️ і ніякого вибіленого волосся та чуба а-ля трамплін для блох. Хоча я завжди цікавилась модою
Пару років тому дійсно в інстаграмі було повно відосів з темним олівцем для губ, але воно все було кацапське і не набуло популярності. Принаймні вживу я такого не бачила
Садоводница• 25 июня в 14:09
Ответ дляМоська-слон
Вы в курсе, что ваше мнение ничего не значит?)
Комично звучите вы))
Если что, губы не колю.
Комично звучите вы))
Если что, губы не колю.
О, підтягнулися пані зі «зволоженими губами» 🤣
Садоводница• 25 июня в 14:10
Ответ дляКурочка
А собственно ,что такое мода,кто её отменяет и говорит ,что модно,а что нет?
А ви дійсно не знаєте звідки беруться модні тренди, хто їх завдає і чому вони зникають, точніше змінюються новими?
Садоводница• 25 июня в 14:12
Ответ длянеДоПриличий
Я когда-то уколола 0,5 и то мне казалось что у меня губы как у порноактрисы ,вульгарные и пошлые. Стеснялась и комплексовала. Это было лет 5 назад. С тех пор ни ни. Хотя лоб и межбровку Колю.
Сестра 2 роки тому зробила 0,5 більшою мірою для корекції верхньої губи і було гарно, майже не помітно. А потім напевно менше ніж за рік вколола ще. Оце вже було зайве.
Моська-слон• 25 июня в 14:15
Ответ дляСадоводница
Ви по життю примітивна чи нам особливо сьогодні повезло?)
Сіточка• 25 июня в 14:20
Ответ дляМизимец
Я сегодня себе такие сделала и вот такую прическу. Можно?
Вы красотка
Без образів• 25 июня в 15:24
Ну, не у всех есть понятие пропорции, гармонии и совместимости форм. Ты либо с этим родился, либо нет. Поэтому кто-то носит одежду не по размеру или не по фасону для своей фигуры, кто-то губы/попы/брови. Уж придется терпеть чужие губы на улице - что поделать.
Курочка• 25 июня в 16:06
Ответ дляСадоводница
Ні не знаю
І користуюсь виключно своїм смаком ,те що подобається мені,в не те що продають