Да будет так• 25 июня в 20:21
Пароочиститель у кого такой ?
Как вам он в работе ?
Да будет так
• 25 июня в 20:36
Ответ дляСамохвалова
Смысл за такие деньги его?
Ваш вариант ?
Самохвалова• 25 июня в 20:39
Ответ дляДа будет так
Ваш вариант ?
У меня керхер, минимальная комплектация. Если вам чисто для дома, то можно вобще ноунейм брать в виде чайника за 1500грн
Да будет так
• 25 июня в 20:43
Ответ дляСамохвалова
Ну да, для квартирной уборки
Позаземний розум• 25 июня в 20:56
В мене простіший, дійсно у вигляді чайника. Якщо ви думаєте, що пароочисник буде за вас прибирати, то розчарую - ваших рук він не замінить. Але в деяких випадках дуже допомагає - вибиває бруд з щілин, розм´якшує забруднення (я з ним глянцевий фартук в кухні без хімії чищу), а для сопел в конфорках взагалі незамінний. Якщо для квартирного прибирання, то його досить