Скоро_вчера• 27 июня в 09:50
Бюстгальтер під маєчки, або тоненькі бретельки?
Є повно літніх маєчок, з тоненькими бретелькаии, або ромпери, або розлітаєчки. І постійно виникає питання. Чи потрібно одягати бюстгальтер. Наприклад груди хоч і не великі, але ж соски тирчать.
А з іншої сторони 30 градусів спеки, ще бюстгальтер одягати, і напевно силіконові ремінці. Але вони так ублюдскі винлядають
Ашолюдискажуть• 27 июня в 10:38
Ответ дляБарабасиха
Я заклеиваю соски пластырем телесным
А потом отдирать😬
Ашолюдискажуть• 27 июня в 10:38
Есть лифы без лямок, силиконовые не нужно
А где 30 градусов жары? Хочу туда
Барабасиха• 27 июня в 10:46
Ответ дляАшолюдискажуть
А потом отдирать😬
Я выбираю на бумажной основе, телесного цвета, он деликатный
Регионщица• 27 июня в 11:26
Есть бретели отдельно с декором аккуратные кружевные или как цепочки. Поищите в Тему, али.