Я_канеша_извиняюсь• 27 июня в 12:26
Як так виходить, що комусь дарують гарні подарунки
Наприклад в колективі чи знайомі. А комусь якийсь непотріб для галочки
СкиниУскачи!• 27 июня в 12:29
Мне вообще ничего не дарят. Сама себе могу купить, зачем вам их подарки?
МастерЮля• 27 июня в 12:33
мені агентство подарувало сертифікат на українського виробника одягу. не можу там собі нічого вибрати. я б, може, взяла окуляри від сонця, але за 600 грн що там за окуляри.
МастерЮля• 27 июня в 12:34
ще інші подарували екскурсію по києву, так чоловік не хоче, а більше й ні з ким. теж дурна трата грошей з їх боку.