Моська-слон• 29 июня в 15:33
Электрокар мастера
Девочки привет! Какова бы была Ваша реакция если бы приехал мастер и сказал мне нужно зарядить машину где розетки и удлинитель?
Ворую вкусняшки• 29 июня в 16:34
Електрокар не заряджають від звичайної розетки. Готуйтесь краще для створення тем.
Моська-слон
• 29 июня в 18:26
Ответ дляВорую вкусняшки
Можливо я не правильно назвала машину, але вона заряджалась від звичайної розетки, Ваша реакція яка б була?
Моська-слон
• 29 июня в 20:31
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Назвала б ціну за кВт
Я думаю, що тоді прийшлось би шукати нового майстра, тому, що він говорить я не знаю скільки мої послуги мають коштувати, якщо я на бензині буду їздити
Оля_с_киркою• 29 июня в 21:22
Ответ дляВорую вкусняшки
заряжается еще как. просто медленно. и через спец.зарядник.
Оля_с_киркою• 29 июня в 21:24
а по сути вопроса - вам на зарядную станцию с разъемом для вашей машины.