Гола з конопель• 29 июня в 17:16
Їду в Польщу до сестри, за проїзд оплатила з кредитки приват 24
Дівчата, перший раз їду до сестри і за проїзд розрахувалася з кредитної карти приват 24. Прострочки по карті не має , бо я повертаю завжди вчасно. З собрю є 300 злотів і 200 доларів. Чи пропустять мене на кордоні, бо я ж з кредитної карти за проїзд заплатила. Інших боргів немаю
Капризуля• 29 июня в 17:21
Ответ дляШвабристка
Пропустят. На крайняк скажите , что едете как беженка.
И сразу влепят ей польскую защиту
Швабристка• 29 июня в 17:21
Ответ дляКапризуля
И сразу влепят ей польскую защиту
Кто?)))
Это новый перл))
Швабристка• 29 июня в 17:22
Ответ дляКапризуля
Да)
На границе задерживают и лепят защиту
как с этим бороцца?))))
Иванка Бур• 29 июня в 17:26
Ответ дляКапризуля
Вот скажите, откуда у вас возникают такие вопросы?
Від браку знань, від обмеженості, від відсутності освіти. Страхи завжди породжуються незнанням. Так було до нашої ери і на жаль так і зараз
Гола з конопель
• 29 июня в 17:29
Ответ дляИванка Бур
Мені сказали , що якщо є якісь борги, кредити то можуть не пропустити
Капризуля• 29 июня в 17:29
Ответ дляИванка Бур
Але ж навіть для себе , для розширення своїх знать , можна зайти в Гугл і почитати інформацію. Зараз навіть інтелект в Гуглі є.
рукиЖимолости• 29 июня в 17:29
Ответ дляГола з конопель
прострочені малось на увазі.
у вас не прострочений кредит, їдьте спокійно
Швабристка• 29 июня в 17:30
Ответ дляГола з конопель
Це брехня
Капризуля• 29 июня в 17:30
Ответ дляГола з конопель
Шкода, що вам та людина не донесла повну інформацію, а тільки частину.
Иванка Бур• 29 июня в 17:31
Ответ дляГола з конопель
Хто сказав? Спитали б ту дитину, де вам подивитись ті нормативні документи б які можуть вас обмежити
Киця-бриця• 29 июня в 17:31
Ограничить ваш выезд из-за долгов может только исполнительная служба по решению суда.
сказочное_Бали• 29 июня в 17:32
Ответ дляГола з конопель
Бабка сказала?
Їдьте спокійно, можете ще боргів набратись.
Страховка теж потрібна тільки вам, не обов´язкова
Теща дочки• 29 июня в 17:43
Ответ дляКапризуля
И сразу влепят ей польскую защиту
На кордоні зразу
Криниця щастя• 29 июня в 17:44
Ответ дляКапризуля
И сразу влепят ей польскую защиту
А что это значит?