УраганнаЯ• 30 июня в 19:44
Хто оформляв спадщину? чи можна оформити в Києві чи потрібно по місцю смерті?
вступати в спадщину буде брат, чи повина я оформляти заяву на відмову на спадщину?
чи автоматично хто подав - того і розглядають
просто я закордоном і оформити нотаріальну заяву не має змоги
Ms. Android• 30 июня в 19:46
Заявление о принятии наследства можно сделать у нотариуса где угодно, но отправлять его надо по месту жительства умершего. Оформлять через полгода документы на имущества тоже по месту жительства умершего.
Оновлена версія• 30 июня в 19:46
Спадщина відкривається за останнім місцем проживання спадкодавця, крім ТОТ або зон, де ведуться активні бойові дії.
Заяву подає спадкоємець. Якщо Ви були прописані зі спадкодавцем на момент його смерті, то будете вважатись такою, що спадщину прийняли, якщо до 6 міс. не подасте заяву про відмову.
АфродитаПетровна• 30 июня в 19:47
Если Вы не планируете возвращаться в ближайшие 6 мес,то ничего писать не нужно.Брат подаст документы по месту регистрации покойного
УраганнаЯ
• 30 июня в 19:51
Ответ дляMs. Android
спасибо!
УраганнаЯ
• 30 июня в 19:51
Ответ дляОновлена версія
дякую
УраганнаЯ
• 30 июня в 19:52
Ответ дляАфродитаПетровна
Спасибо!
KaterionOK• 30 июня в 19:56
Якщо ви не плануєте отримувати спадщину, але є спадкоємцем в даній спадковій справі, то ви можете подати заяву про відмову від прийняття спадщини або заяву про відмову від прийняття спадщини на користь брата
Таку заяву можна оформити в консульстві України або у будь-якого місцевого нотаріуса (але потім доведеться ще робити переклад)
Законодавчої Вимоги про обовʼязкову подачі цієї заяви немає, але якщо ви її все-таки подасте, то це пришвидшить процес оформлення
Люблю Украину• 30 июня в 20:23
Ответ дляKaterionOK
А можна відмовлятись від частини спадщини, чи тільки від всієї?
Оновлена версія• 30 июня в 20:55
Ответ дляЛюблю Украину
Від частини не можна відмовлятись.
Обнимашкина• 30 июня в 21:00
Ответ дляЛюблю Украину
Ви або приймаєте все, або від усього відмовляєтесь.
KaterionOK• 30 июня в 21:30
Ответ дляЛюблю Украину
Ні, за заявою не можна відмовитись від частини спадщини. Але між спадкоємцями можна укласти окремий договір, в якому конкретно визначити, що саме і кому дістанеться