Молчунья• 02 июля в 10:27

Як зараз з наймом нового персоналу, чи багато молоді?

Дівчата, як у вас зараз з наймом персоналу, особливо, цікавить чи йде молодь до вас. У нас щось зовсім кепсько, неначе і платити готові, але людей нема, особливо на виробництві.
Залізний занавіс• 02 июля в 10:28
А почему вам именно молодь надо? Люди постарше какие-то не такие?
emerald_88• 02 июля в 10:29
А де можна переглянути ваші вакансії, якраз шукаю роботу?
Электричка• 02 июля в 10:30
Скільки ви готові платити? На виробництвах зарплатні 20-25 тисяч. для молодої родини це нічого.
Не пью, не курю• 02 июля в 10:32
Який новий персонал? Зубами тримаються за місця, ще й горлянку перегризуть, не дай Боже, десь місце вільне - беруть родичів вищого керівництва і співвласників
автор Молчунья • 02 июля в 10:33
Ответ дляЗалізний занавіс
Ні, берем усіх, взяли людей від 46 до 58 років.
Коржик• 02 июля в 10:33
В нас проблема знайти компетентних і досвідчених. Єдиний вихід - зарплата вище ринка. А що молодість, чим вона допоможе компанії? Чи в вас фізичний труд?
Головний кошак• 02 июля в 10:33
Ответ дляЗалізний занавіс
Ті хто постарше претендують на більший рівень зп та не згодні працювати у режимі авралу
Svitlo_• 02 июля в 10:34
На фізичну роботу в Україні молодь не йде. Для чого? Фізично на виробництві вони можуть робити і за кордоном за більші гроші.
интайм_не_предлагать• 02 июля в 10:36
Ответ дляМолчунья
Але чомусь запитали саме про молодь😜

Яке місто? Я також шукаю роботу..
Вумна вутка• 02 июля в 10:36
Яка зарплата і вакансії. На 8500 і бронь мало йдуть . На важку фізичну без броні і малою зарплатою самі працюйте
Электричка• 02 июля в 10:36
Ответ дляSvitlo_
Згодна. Для чого витрачати свій час, здоров´я за 400-500 долларів?
автор Молчунья • 02 июля в 10:37
Ответ дляemerald_88
Якщо ви в Києві та спец в хім промисловості, вакансії на сайтах, чекаємо
автор Молчунья • 02 июля в 10:37
Ответ дляЭлектричка
У нас і більше отримують, від виробітки залежить.
Ошеламиссимо• 02 июля в 10:37
Ответ дляМолчунья
Вы всем устраиваете такой Форт Буаяр?)))
автор Молчунья • 02 июля в 10:38
Ответ дляКоржик
Так, є фізичний труд, але берем усіх
Бува і таке• 02 июля в 10:38
Ответ дляГоловний кошак
Зараз молодь така, що куди там старшим братися... Знайомі жаліються, що молодь приходить зовсім нульова, вимагає, щоб її всьому навчили, але зі старту 30-40 тис треба
Ошеламиссимо• 02 июля в 10:38
Ответ дляМолчунья
Так, є фізичний труд, але берем усіх
Молодежь не пойдет на физический труд и они правы. Ищите постарше.
Не пью, не курю• 02 июля в 10:38
Ответ дляМолчунья
Покажіть у відкриту ваші вакансії, скажемо, чому не має бажаючих
автор Молчунья • 02 июля в 10:38
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Але чомусь запитали саме про молодь😜

Яке місто? Я також шукаю роботу..
Ну бочки по 200 кг з мазутом тягати ви ж наврядчи будете.
Ошеламиссимо• 02 июля в 10:39
Ответ дляБува і таке
И правильно делают, не пропадут.
emerald_88• 02 июля в 10:39
Ответ дляМолчунья
Не хочу вас образити, але мені здається, що саме через це до вас і не йдуть.
Я нормально запитала, а ви слизько відповіли, таке мало кому сподобається.
Ошеламиссимо• 02 июля в 10:39
Ответ дляМолчунья
За минималку, да?
автор Молчунья • 02 июля в 10:39
Ответ дляВумна вутка
Вакансій від вантажника до зас.виробництва, зп від 25 до 60
Бува і таке• 02 июля в 10:40
Ответ дляМолчунья
Більше, ніж 20-25, але не всі і ще на виробітку треба добряче напрягатися? В Києві? І чого ж це до Вас не йдуть, навіть не знаю...
Не пью, не курю• 02 июля в 10:40
Ответ дляБува і таке
Правильно роблять
Ошеламиссимо• 02 июля в 10:41
Ответ дляМолчунья
Вам задают вопросы, но Вы так отвечаете в стиле ’какого фига я вам тут должна отвечать?’ Вы и на собеседованиях так себя ведёте?
То кто у Вас захочет работать? Никто.
Не пью, не курю• 02 июля в 10:41
Ответ дляМолчунья
Самі тягайте за 25
Головний кошак• 02 июля в 10:41
Ответ дляМолчунья
Це ж не руками тягати. А нававантажувачем при нормальній оплаті, то чому ні?
Не пью, не курю• 02 июля в 10:41
Ответ дляМолчунья
Бронь?
интайм_не_предлагать• 02 июля в 10:41
Ответ дляМолчунья
Це не питання молодості.
Це питання готовності до важких фізичних навантажень (наявність здоров´я, сил і бажання).
І статі можливо. Ніжний хлопчина 25 років може і не справитися. А чоловік 45 років, але міцний і з досвідом, за хорошу зарплату може погодитися.