Мой_ужин• 05 июля в 09:49
Накидайте ідей!
На роботі поставили важливу таску, яка може привести до підвищення. Шукаю ідеї, де можна. Добралась і до вас, бо саме тут зосереджений найкреативніший осередок України.
Отож, треба придумати якісь фішки, які допоможуть підвищити продажі навчальних курсів. Може акції, додаткові продукти чи послуги....
Що скажете? Ну, крім того, щоб я йшла куди подалі, бо кому ті курси нада і вобще))
Мой_ужин
• 05 июля в 09:50
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви з нами потім поділитесь?
Успіхом - обов´язково!
Да_Я_ТакаЯ_• 05 июля в 09:50
Ответ дляМой_ужин
Успіхом - обов´язково!
Та ні треба щось матеріальніше)
Мой_ужин
• 05 июля в 09:51
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та ні треба щось матеріальніше)
Ок, давайте так - за ідею, яка спрацює - надішлю на карту бонус з зп!
Да_Я_ТакаЯ_• 05 июля в 09:52
Я дивлюся вакансії по даному напрямку, так там за подібні «фішки» зп стартує від 60 тис) так що…ваші 100 грн нікому погоди не зроблять)
Мой_ужин
• 05 июля в 09:54
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
По-перше, я не говорила про 100. А по-друге, ну сидіть без бонуса, шукайте вакансії))
годовасик• 05 июля в 09:54
На должности кого вы там работаете? Ведь маркетолог должен обладать очень большим творческим, креативным потенциалом. А не спрашивать на женском форуме как продвинуть продажи
Дайте згадаю• 05 июля в 09:54
Якщо курси англійської то після здачі с1 даруйте поїздку до Лондона
Мой_ужин
• 05 июля в 09:55
Ответ длягодовасик
Аналізувать ца і збирать ідеї - це і є робота маркетолога. Він не з голови це все бере)
годовасик• 05 июля в 09:56
Ответ дляМой_ужин
Вы не анализируете здесь ца. Вы четко сформулировали: накидайте идей. Анализ ца- это если б вы выделили прежде всего свою ца, то есть провели опрос и выяснили, кому это актуально, а потом уже выясняли что хочет эта ца.
Дайте згадаю• 05 июля в 09:56
Ответ дляГубка Боб
Навчальні курси - лохотрон якийсь?
Ага. Автор навіть не написала чому вони навчають на тих курсах, на яку вікову категорію вони розраховані. Порадьте🤷♀️
Мой_ужин
• 05 июля в 09:57
Ответ дляГубка Боб
Навчальні курси - лохотрон якийсь?
Можна, я не буду відповідати. Розумію, шо у вашому світі буквально все, чим ви не користуєтесь чи не вмієте - йде в категорію лохотрон
Мой_ужин
• 05 июля в 09:57
Ответ длягодовасик
Ок
Прокачую сідниці• 05 июля в 09:59
Ответ длягодовасик
Вы слишком хорошо думаете о маркетологах
Мой_ужин
• 05 июля в 09:59
Ответ дляДайте згадаю
Я ж не попросила розроьити воронки. А ідеї не залежать від конкретного курсу чи віку.
Дайте згадаю• 05 июля в 09:59
Ответ дляМой_ужин
То чим ви вчите користуватися? Не називайте свій продукт точно, хоч приблизно який напрямок
Мой_ужин
• 05 июля в 09:59
Ответ дляДайте згадаю
Маркетинг
Дайте згадаю• 05 июля в 09:59
Ответ дляМой_ужин
Ясно. Думай сама😂
годовасик• 05 июля в 09:59
Ответ дляМой_ужин
Ок
Вы даже не говорите что за курсы, просто направление, не нужно прям с именами и названиями. Так что да, лохотрон
Прокачую сідниці• 05 июля в 09:59
Ответ дляДайте згадаю
Разигровать можно 1 или 3 !
Мой_ужин
• 05 июля в 10:00
Ответ дляДайте згадаю
Ясно. Думай сама😂
Всі, в кого немає ідей, так говорять
годовасик• 05 июля в 10:00
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну во всяком случае требования изначально к ним такие. А после приема на работу оказываются, очевидно, такие, как автор)))
годовасик• 05 июля в 10:01
Ответ дляМой_ужин
Всі, в кого немає ідей, так говорять
Так у вас тоже их нет. Вы ж сюда пришли искать
Мой_ужин
• 05 июля в 10:02
Ответ длягодовасик
Вы не продажник, расходимся 😅
А я й не стверджувала цього, зовсім іншу роль маю в компанії. Яке це має значення в даному контексті?)
Прокачую сідниці• 05 июля в 10:02
Ответ дляМой_ужин
Всі, в кого немає ідей, так говорять
Вы не ставите конкретную задачу.
Как по мне чтобы я пошоа на курсы мне нужно показать результат после того как , как я нашла раьоту легко имея навыки курсов, как я улучшила свой уровень жизни как то так
Мой_ужин
• 05 июля в 10:02
Ответ длягодовасик
Як одне із джерел використовую. Це не значить, що ідей немає)
годовасик• 05 июля в 10:02
Ответ дляМой_ужин
Если вы имеете совсем другую роль, то почему вас уполномочили выполнять эту роль?
Дайте згадаю• 05 июля в 10:02
Ответ дляМой_ужин
Всі, в кого немає ідей, так говорять
Ідеї є для тих хто нормально розказує. Правильно вам написали вище, лохотрон