А_я_ЛОЖУ!• 05 июля в 23:44

Як вивести запах котячої сечі з матраца і килима?

Живчик-счастливчик• 05 июля в 23:46
Клим можна попрати на автомтйці, а ось матрас доведеться викинути...
Засомневаю• 05 июля в 23:46
Брала это средство - выводит любой запах, советую
Сегодня сержусь• 05 июля в 23:48
В нас астоніш
Садова гойдалка• 05 июля в 23:48
Я цим з дивану видаляла, працює, обробляла 2 рази через 2 тижня.

Видаляч плям і запахів для кішок спрей 8in1 946 мл
Фея_3уровень• 05 июля в 23:49
Ніяк!!!! просто ніяк! Якщо це ’той самий кіт’.....
Байрактарна• 05 июля в 23:53
Перекись. Много перекиси спасли диван. Поливать, тереть и ждать. Если остается, то повторно
Морковна• 06 июля в 00:05
Ответ дляБайрактарна
Плюсуюсь, не тільки сечу, а і котячі мітки виводить, а мітки, то капець
Бабця в мештах• 06 июля в 00:07
Если один раз то схема уксус, сода, перекись потом ванишем розовым помыть. Выводила с белого дивана
Если засцал.. то выкинуть
Непереможна• 06 июля в 00:15
Я відмила подібне звичайним господарським милом, просто ретельно намильте, почекайте, потім гарно вимийте
Аноним с кешбеком• 06 июля в 00:19
я Кукарача• 06 июля в 00:20
Формидрон
Это аптечный антисептик. Наносите. Если нужно, то несколько раз. Ткани не повреждает, запах убирает.
я Кукарача• 06 июля в 00:21
Ответ дляАноним с кешбеком
фото
О, я так с паркета убирала, правда, собачью. Как и не было
АБВГДейка• 06 июля в 03:04
Купувала спец засоби типу Уріна Оф і обробляла по інструкції.
Кошеня було дуже лякливе( британське) і при кожному стресі ходило на ліжко до доньки.
Пам´ятаю, що потрібно було обробити, гарно накрити плівкою. Засіб починав працювати, запах ставав сильнішим. Потім потрібно було сушити. Я це робила декілька разів підряд.
Цей матрац досі служить. Ніякого запаху немає.
Ще спиртом можна запшикувати. Він теж руйнує кристали котячої мочі.
МаТраСы• 08 июля в 10:07
якщо не глибоко,то виведете,якщо глибогко-ніколи і нічим.