Кружите меня,кружите• Изменено 07 июля в 21:51

Бюджет 45тис.грн в міс. Хочу подорожувати… Чи відкладати?

Не так давно розлучилась, 42 роки.
Живу одна, житло своє, є авто, нз є тис.15$.
Зараз приблизно витрачаю так
10-8К-харчування
4К-авто,
2К-догляд,
3К-спорт
5К-всяке різне…(подарунки, одяг)
16К(400$ ) відкладаю

Питання стоїть, чи можу я собі дозволити подорожувати хоч раз в три міс? Варто відкладати? Чи можна хоч рік витрачати на подорожі… Так хочу вражень, зміни обстановки…
Як би ви вчинили? Може авто продати задумуюсь, дорого заправляти, ТО…
Результат:
вже голосів: 81
43 (53.09%) Звичайно подорожувати!!
19 (23.46%) Відкладати200$,2р в рік подоро
6 (7.41%) 20К на міс,решта на подорожі
5 (6.17%) Відкладати максимально 500$
3 (3.7%) Тиц
3 (3.7%) Продати авто, більше відкладат
1 (1.23%) Свій варіант
1 (1.23%) Не вистачить навіть на прожитт
Гола з конопель• 07 июля в 21:51
Для мене подорожі - це ковток свіжого повітря в ці буремні часи. Але кожен сам для себе вирішує
Маю декілька думок• 07 июля в 21:52
Конечно, мне бы хватило
Коко Шанель• 07 июля в 21:53
А на що Ви відкладаєте? Заради чого хочете відмовити собі у подорожах ?
Чесно брешу• 07 июля в 21:53
Я подорожую, бо для мене це важливо, а для когось це пусті витрати, бо інші пріоритети
маска Ілона• 07 июля в 21:54
10 тисяч на їжу жінці ?
І тільки 5 на одяг
автор Кружите меня,кружите • 07 июля в 21:55
Ответ дляКоко Шанель
Навіть не знаю, звикла так, такі часи зараз, спокійніше з нз
автор Кружите меня,кружите • 07 июля в 21:56
Ответ длямаска Ілона
10 тисяч на їжу жінці ?
І тільки 5 на одяг
Саме так. Одяг я не їм
Блакитне небо• 07 июля в 21:56
Подорожувати, авто не продавати. Якщо ви їздите на ньому навіщо?
Khmelnichanka• 07 июля в 21:57
Ответ длямаска Ілона
10 тисяч на їжу жінці ?
І тільки 5 на одяг
В кожного свої пріоритети.
Хто сказав, що одяг важливіший за харчування?
Коко Шанель• 07 июля в 21:57
Ответ дляКружите меня,кружите
Тоді взагалі не варто. Мене навпаки війна навчила жити одним днем Все життя відкладала на квартири, ремонти і нікому вони зараз непотрібні.
Khmelnichanka• 07 июля в 21:58
звичайно, подорожувати!
Санька-4b93• 07 июля в 21:58
Ответ длямаска Ілона
10 тисяч на їжу жінці ?
І тільки 5 на одяг
Еда может стоить и 20+ тысяч, это не от объема зависит, а от возможностей и желаний.
маска Ілона• 07 июля в 21:59
Ответ дляСанька-4b93
Не автора, точно
ТаЕщеОптимистка• 07 июля в 21:59
Подорожувати звичайно
В один миг все теряется, и остаются воспоминания
Так зачем жить тогда? Для меня пктешествия это и есть жизнь
У меня меньше и нз и зп и я 2 р в год куда то еду, неважно куда
Масяня Я• 07 июля в 22:00
Ответ дляКружите меня,кружите
Саме так. Одяг я не їм
Вы очень экономная. С такими запросами и путешествия у вас тоже наверное бюджетные. Почему бы не откладывать и не кататься, если вам это приносит удовольствие? Зачем спрашивать на это ’ добро’ на форуме?
маска Ілона• 07 июля в 22:00
Ответ дляKhmelnichanka
В кожного свої пріоритети.
Ну якщо набити пузо в пріоритеті, то ясно
Ms. Iphone• 07 июля в 22:01
Не подорожую, тому неможу порадити, закриваю базові потреби і відкладаю, бо купа дірок, і ремонт хочу і борги віддати, ситий голодного не зрозуміє.
ТаЕщеОптимистка• 07 июля в 22:01
Ответ длямаска Ілона
Почему набить пузо? Правильное и качественное питание сейчас дорого
Это не означает есть много
Мушля з Криму• 07 июля в 22:01
Уявіть, що завтра вас не стане (а в Україні шанси підвищені) а ви не побачили....яка у вас хотілка?
400 відкладається, от 2 міс відкладається, 1 міс на 400 подорож
Отчебучкина• 07 июля в 22:02
шикарные условие
конечно тысячу раз да!!!
Мушля з Криму• 07 июля в 22:03
Ответ дляКоко Шанель
100₴
Khmelnichanka• 07 июля в 22:03
Ответ длямаска Ілона
Чому одразу «набити пузо?» А, може, отримати естетичне задоволення від їжі? З таким де успіхом я можу сказати, що дорогий одяг - то лише нікому не потрібні ганчірки. І для мене це - так. А для інших - по-іншому. Всі ми різні.
Цигарний шланг• 07 июля в 22:04
Ответ дляKhmelnichanka
Свята правда!!!
маска Ілона• 07 июля в 22:05
Ответ дляKhmelnichanka
2 тисячі на догляд? В 42 роки
маска Ілона• 07 июля в 22:06
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Это не означает есть много
На догляд 2 000 в 42 роки?
В автора точно гарно виглядати не в пріоритеті
Мавка• 07 июля в 22:06
Ви за півроку відкладаєте 2400. Я подорожувала би раз на півроку на суму приблизно 1000 дол. Щоб і заначка додавалася і себе розраджувати. Ще три роки назад я би сказала вам подорожуйте, витрачайте. Але життя показало що завжди повинна бути фінансова подушка і не мала...
Цигарний шланг• 07 июля в 22:07
Ответ длямаска Ілона
2 тисячі на догляд? В 42 роки
Не кожен хоче з себе Гуінплєна переробленого робити. Добре харчування, гарна генетика, оптимістичний настрій і природність - то найкращий догляд
автор Кружите меня,кружите • 07 июля в 22:07
Ответ длямаска Ілона
На догляд 2 000 в 42 роки?
Так, люблю себе і за 2000 в міс🫢
Отчебучкина• 07 июля в 22:08
Ответ длямаска Ілона
На догляд 2 000 в 42 роки?
аби людина щаслива була
маска Ілона• 07 июля в 22:08
Ответ дляОтчебучкина
аби людина щаслива була
Сита в випадку автора