фан L.O.S.T.• 08 июля в 10:24
Стосунки, гроші
Я влаштувалась на дві роботи, бо хочу мати більший дохід ніж маю...щоб покрити всі свої проблеми...мій партнер не може знайти роботу, бо він сзч , так говорить, що на просту роботу не піде ...мама його йому гроші дає там якось помагає ..
Чесно...він падає в моїх очах...він ще й робить мені всякі такі качелі,, що це пі**ц... ревність просто до всіх,, до подруг, до усього...йому за мало я уваги приділяю...ходжу гуляти з подругами в мала би з ним..і тд...кароче як блін вийти з цих стосунків...я прив´язана до нього хоть і розумію що це ред флаг.... Але не можу ....
Ми сваритися і за пару днів він починає проситись назад і все повторює...
Мало того були такі ситуації де я його боялась.... Капец дівчат.. крик душі якоїсь
Лукава_Кiшка• 08 июля в 10:26
Я так понимаю, что официального брака нет, детей, совместного имущества тоже?
Мира всем• 08 июля в 10:35
Ответ дляЛукава_Кiшка
взагалі не розумію, чим авторка прив´язана
Гага Газу• 08 июля в 10:35
Так если сзч то он в розыске
Паренек нервничает опасность везде
Ты что не понимаешь??
Паренек нервничает опасность везде
Ты что не понимаешь??
Лукава_Кiшка• 08 июля в 10:35
Ответ дляМира всем
Енком конечно.
Нехай щастить• 08 июля в 15:05
Ну звісно ж він проситиметься назад, ви для нього самі плюси.
Тут вже саме ваша задача - зуміти сказати ні і дотримати свого слова, що б він там не обіцяв та як не виправдовувався.
Він баласт. Скиньте його.