-Ань-• 08 июля в 12:29
Внаслідок балістичного удару було зруйновано будівлю ліцею №1, загинули люди.
Ворог атакував Білгород-Дністровський балістичними ракетами: зруйновано навчальний заклад:
23 червня 2025 російські війська здійснили черговий злочинний удар по цивільній інфраструктурі — під прицілом опинився Білгород-Дністровський. Унаслідок балістичного удару зруйновано місцевий навчальний заклад.
Про це повідомив очільник Одеської ОДА Олег Кіпер.
За попередньою інформацією, під завалами можуть перебувати люди — йдеться про працівників освітнього закладу. На щастя, діти не постраждали, оскільки перебувають на літніх канікулах.
Наразі на місці трагедії тривають аварійно-рятувальні роботи, розбір завалів і пошук можливих потерпілих. До ліквідації наслідків удару залучені всі необхідні служби.
Роботи продовжуються. Офіційна інформація про постраждалих уточнюється.
************************************
Після ракетного удару у Білгороді-Дністровському учні ліцею №1 та гімназії №5 навчатимуться на базі інших закладів:
Унаслідок ракетного удару з боку російської федерації було зруйновано будівлю ліцею №1 у місті Білгород-Дністровський. У цій школі також навчалися учні гімназії №5.
Як повідомили у міськраді, з огляду на трагічні обставини, а також для забезпечення безпеки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради ухвалило рішення про зміну місць проведення навчання.
Починаючи з 1 вересня 2025 року:
Учні Ліцею №1 навчатимуться на базі ЗЗСО №7;
Учні Гімназії №5 — на базі Гімназії №3.
Управління освіти інформує педагогів, здобувачів освіти та батьківську громадськість про оновлені адреси навчання та просить з розумінням поставитися до вимушених змін.
Рішення прийняте в межах заходів безпеки, щоб зберегти безперервність освітнього процесу та створити безпечні умови для дітей і вчителів.
Нагадаємо, унаслідок балістичного удару по Білгороду-Дністровському 23 червня було зруйновано будівлю ліцею №1, загинули люди.
************************************
Починаючи з 1 вересня 2025 року:
Учні Гімназії №5 — на базі Гімназії №3.
Киев_Елена• 08 июля в 12:41
Просто интересно, а зачем Вы пишите сюда эту информацию? Это же не сайт Белгород-Днестровского…