Трусиковед• 08 июля в 19:37
Хтось знає як подешевше доїхати до Ясс з Чернівців?
40євро 200км здається занадто🤪 у нас літак до Стамбулу дешевший! Може є якісь автобуси до кордону, і в Румунії на кордоні мо є які маршруточки? Пішки кордон можна пройти?))
Галя із Дарниці• 08 июля в 19:45
Шукайте у ФБ перевізники Чернівці Аеропорт. Зустрічають з поїзда зразу і везуть через кордон. І в Аеропорту теж зустрічають і везуть зразу до Чернівців. 20€ було я їхала минулого року, може зараз ціна змінилась, не знаю. Але контакт видалила, бо більше не потрібен.
Я не в теме• 08 июля в 19:49
Ответ дляГаля із Дарниці
Це до Сучави 20, до Яссів 40. Авторко , дешевше не знайдете
Я не в теме• 08 июля в 19:49
Ответ дляЛівий Локіть
Автобуси, здається є електричка, колись теж шукала.
Електричка звідки ?
Галя із Дарниці• 08 июля в 19:52
Ответ дляЯ не в теме
А, ну може до Яссів інша ціна. Тоді думаю що ціна стандарт у всіх перевізників буде.
Лівий Локіть• 08 июля в 20:04
Ответ дляЯ не в теме
Електричка звідки ?
Піший перехід і потім по Румунії.
Я не в теме• 08 июля в 20:52
Ответ дляЛівий Локіть
Піший перехід і потім по Румунії.
Але ж ще до залізниці дістатися кордону треба. Дешевше не вийде , тільки геморойніше
Любви вам!• 08 июля в 23:10
Авторе, а як поїдете рейсовими, і запізнитеся? Проходження кордону наразі не швидке. А ще добиратися з місця висадки до аеропорту, ви мали розуміти що добратися до аеропорту в іншій країні це не копійки.