Мой завтрак• 09 июля в 17:18

Проверка мужчины

Ну, знаете... специально — чтобы понять, насколько он надёжен, как поступит в сложной ситуации, что выберет: вас или свою зону комфорта.
Проверяли ли вы его чувства, реакцию, терпение, щедрость? Может, устраивали мини-тест: "забыла кошелёк", "неожиданно заболела", "исчезла на день, чтобы посмотреть, забеспокоится ли"?
Или вы против таких "испытаний" и считаете, что отношения должны строиться только на доверии?
Ло Шарик• 09 июля в 17:19
Достатньо бути собою, а не корчити щось, що тобі не відповідає і тоді він і так пройде всі випробування
Кусман Сиру• 09 июля в 17:20
нет, не проверяла
образ формируется из мелочей
Стопясят раз обсуждала• 09 июля в 17:21
Ви ніколи не знаєте, як людина поступить в стресових ситуаціях в стані шоку. Такі перевірки просто не мають значення, а враження про Вас псують
Творю чудеса• 09 июля в 17:23
Життя саме підкидає такі перевірки.
І всі ми не ідеальні.
Може перший раз тупанути і не роздуплитися.
Але після нормальної розмови все можна виправити.
Я прямим текстом казала другому чоловіку, що хочу оту дорогу обручку, оту сукню, оплати мені, будь ласка, квиток чи приготуй сьогодні вечерю, бо я втомилася.
Він все виконує і життя стало легше без цього ’ нехай він догадається сам’))
Бо мій сам може просто не догадатися
Бесбардак• 09 июля в 17:26
Що за дитячий садок? Життя все покаже. Спостерігайте за людиною
Бурундучиха• 09 июля в 17:36
можно обкакаться во время секса и посмотреть на реакцию
ніколи такого не було• 09 июля в 17:40
я двадцать років прожила зі своїм чоловіком і навіть не уявляла, наскільки він сміливий, як в пеклі кінця березня-початку квітня 22 року допомагав людям виїхати з палаючого Маріуполя, ризикуючи життям кожну мить.
маска Ілона• 09 июля в 18:09
Ответ дляТворю чудеса
Життя саме підкидає такі перевірки.
І всі ми не ідеальні.
Бо мій сам може просто не догадатися
А що робите йому ви? Часто оплачуєте дорогі подарунки ?, вечері готуєте?
Творю чудеса• 09 июля в 18:12
Ответ длямаска Ілона
Так, вечері готую.
Дорогі подарунки дарую.
Але ж він це робить для мене, то я це роблю для нього.
Я не жадна і нормально заробляю)
Тобто, купити йому на дн лижі за 1000 євро - мені повністю нормально
Лялька в колисці• 09 июля в 18:23
С бывшим мужем прожила 10 лет, двое совместных детей. Никогда бы не подумала, что при разводе он заберёт мою обручалку, обогреватель и мешок сахара из дома.
Мозговая пилочка• 09 июля в 20:59
Смотрите автор что б вас партнер не начал проверять ну там другую для проверки в кровать к себе приведет что бы проверить и сравнить свои ощущения и чувства