Постійно хочеться в туалет, але мене не болить та не пече, давить тільки внизу живота, ніби хочеш знову в туалет, це цистіт? Як лікувати?
Агент Пинкертона• 10 июля 2025
на початку цистіту може бути так, але потім вже боліло б, дуже боляче пісяти
Джонсонюк• 10 июля 2025
Коли загострюється хронічний цистит то симптоми можуть бути легкими, тому все можливо. Здайте аналіз сечі
ЖивунаБагамах• 10 июля 2025
И к меня такая хрень уже год.писять хочу каждые 30 минут.даже выйти в магазин проблемно.но я пью кофе до 800мл в день
Добрая свекровь• 10 июля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
30 мин это фигня. Вот когда только закрыла двери в туалет и опять хочешь, это трабла.
ЖивунаБагамах• 10 июля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Не ну и такое бывает ну прям уже а через минут 5
Добрая свекровь• 10 июля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
И шо вы, не лечите?
ЖивунаБагамах• 10 июля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
И шо вы, не лечите?
Ну я же думаю это не оно))))не болит только писять
Добрая свекровь• 10 июля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
И шо, от острой пищи легко. Я люблю всякое такое, у меня начинается.
Пропила медвежьи ушки , 2 раза в день хожу в туалет)
Добрая свекровь• 10 июля 2025
Ответ дляИрен0709
Як лікували? Що пили?
Я написала, медвежьи ушки пила
Сливочная пенка• 10 июля 2025
Може. В мене так і було. Теж читала, що симптоми - біль і т.д.
Думала, може від стресу просто в туалет хочеться.
А потім воно перейшло в пієлонефрит і довелось йти до уролога. Так що не затягуйте.